Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hertz esk jak rozpoznac podróbkie


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jakis czas temu zakupiłem wymienione głosniki z tej aukcji HERTZ ESK 165.4 16-17cm TWEETER+ZWROTNICA Oryginał (3247006758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pod radjem grały spoko jak dołaczyl wzmacniacz 4x75w rms to po miesiacu 2woofery trafilo i 1 tweeter. (w wooferach membrana odkleiła sie od tego magnesu gdzie wlutowane sa przewody) głosniki odesłałem na gwarancje. W google wyczytalem ze sa na rynku podróbki z tych opisów to nie mam sie za bardzo do czego czepiac poza wooferami (nadmiar kleju) i ta membrana u mnie nie ma tych fałdek jak na tej aukcji dobrze widac Hertz ESK 165 .4 +DystansMDF+Smycz+Kurier Wrocław (3217848549) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko jest taka gładka cos jak tu HERTZ ESK-163L ENERGY SYSTEM 3 DROŻNY SKLEP W-WA (3216682059) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mimo ze to inny zestaw. Mam pytanie czy ktos kupił od tego sprzedawcy hertzy? co wogóle o tym sadzicie czy to normalne ze takie głosniki po 1miesiacu trafia? szkoda ze nie zrobiłem foto tych wooferów dzis odesłałem a 2 zestaw siedzi w aucie i jak narazie gra

---------- Post dopisany 17-05-2013 at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 22:49 ----------

a czy moze ma ktos ten zestaw u siebie abym mogł zapytac o kilka szczególikow ? charakterystycznych dla orginału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem hertce 6x9 rok pod samym radiem grały spoko, później zaczeły dziać się cuda niewidy. Także nie polecam tych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...