Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drżenie calego auta na niskich obrotach


kivlov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu dałem do wymiany całe sprzęgło wraz z kołem dwu masowym. Wyczyściłem EGR wraz z kolektorem i niestety podczas jazdy na 3, 4, 5 biegu przy niskich obrotach tak 1600-2000min drży mi całe auto. Przeczytałem bardzo wiele tematów odwiedziłem kilku mechaników i nic. Wymieniłem przegub wewnętrzny i teraz zaobserwowałem, że na zimnym aucie prawie nic nie drży (bardzo mało), ale jak się rozgrzeje do 90C to już powraca do całego telepania. Wyważanie opon nic nie daje. Nawet zmieniałem felgi na inne i nic. Możecie doradzić mi co to może być? Dodam, że na wysokich obrotach to nie występuję i przed wymianą całego sprzęgła nic mu nie dolegało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę komputerowo wtryski - może coś nie tak się z nimi stało po czyszczeniu.A jakby nie pomogło to inne propozycje? Co do poduszki to myślę, że to na postoju i przy ruszaniu by było czuć, a takiego czegoś nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewarek zmiany biegów nie drga w zakresie tych obrotów ? Zawieszenie silnika, skrzyni, oraz pompowtryskwiacze powinieneś sprawdzić; W moim aucie właśnie te elementy odpowiadały za drgania w takim samym zakresie obrotów jak u Ciebie + silne drgania na pedale gazu, drążku zmiany biegów, oraz na postoju rzucało silnikiem na lewo i prawo (pompowtryskiwacze) podobnie jak fotelem kierowcy (zawiesznie skrzyni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na postoju nic nie drży - no może od czasu do czasu coś minimalnie odczuję. Co do lewarka skrzyni to z tego co pamiętam to drży wraz z całą resztą auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej i jak drgnęło coś w temacie? Bo mam podobne objawy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...