Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie glosniki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy oplaca sie wymienic oryginalne glosniki ( Pioneer nowe głośniki dystanse Audi A4 B5 do 2001 (3208046837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub inne ) ktore sa dedykowane do audi a4 b5 . pzdr i czekam na odp /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli twoje ORI glosniki dzialaja bez zarzutu na poczatek proponowalbym zrobic porzadne wygluszenie drzwi, od razu bedzie roznica :naughty:. pozniej zajmij sie okablowaniem i glosnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączę sie to tematu chce zmienić swoje ori głośniki z przodu na 16 wygłuszyć drzwi i nowe kabe pociągnąć Jakie polecacie głośniki do 250zł i kabel jakiej grubości mam pociągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jesli chcesz miec ori tapicerke to musisz wybrac glosniki z glebokoscia montazu max 60mm ,ja robilem to nie dawno i kupilem u-dimensionu el comp 6 (279zeta na essa) weszly dosc ciasno ale sie udalo szyba sie otwiera do konca i tapicerka weszla,wiec te sie nadaja i sa bardzo fajne do kulturalnej muzy,i wiem ze powerbass s-6c tez wejdzie a ich cena nie przekracza 200zl a co do kabelka to ja mam Hollywood PRO SC14(2x2mm) ps.moj opis na forum w watku audio car dla laika

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

dokladnie-"car audio do b5 dla laika"

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

Montaż głośników 165 mm w audi A4. - elektroda.pl a to jest przyklad jak zrobic 16-ki w orginalnej tapicerce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16stki beda lepiej grac tyle ze czesciowo w tapicerke drzwi http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/index3.html lepiej zapodac panele zewnetrzne do 16-tek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak słyszałem ,ale chciałem koniecznie zachować orginał więc myślę coś za coś,ale powiem wam że ten głośnik gra świetnie centralnie w maskownice orginalna bez żadnego efektu gry w tapicerke a co do typu montazu to ile ludzi tyle gustów ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...