Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie słuchawki nauszne ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jakie słuchawki polecacie do słuchania muzyki z telefonu, laptopa ? :eusathink:

Technicsy RP-F350 kiedyś chyba kopnąłem na śnie, złamał się pałąk... skleiłem trochę się nabył ale łączenie puściło...

Słuchawki kopiłem w 2010 w Anglii jako używane...

W kolekcji mam jeszcze RP-HT300 oraz RP-F290 :thumbup1:

Co polecacie na obecną chwile ?

Od razu mówię że Technicsy RP-DJ1200 miałem... ale sprzedałem bo nie spełniały moich oczekiwań... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
:co:
Opublikowano

o cenie nic nie pisales:decayed:

Opublikowano
  • Autor

To zależy... czy nowe czy używane... cena tak do 200zł najlepiej

Opublikowano

jak bys dorwal uzywki w dobrym stanie to te sa naprawde dobre:wink:

Opublikowano
  • Autor

tomcrack27 nie wkur...aj mnie... Jak nie masz nic do powiedzenia do znajdź sobie inny temat do nabijania :facepalm:

Opublikowano
tomcrack27 nie wkur...aj mnie... Jak nie masz nic do powiedzenia do znajdź sobie inny temat do nabijania :facepalm:

zakladasz watek z pytaniem to ci odpowiedzialem grzecznie a na nerwy to melisy sie napij:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Obiło mi się o uszy, że BEATS to trochę reklama...

Osobiście myślałem nad BOSE :eusathink:

Opublikowano
Osobiście myślałem nad BOSE :eusathink:

:facepalm: Ja polecam sennheiser... poszukaj po sieci wiadomości. Do 200zł to wyższej półki nie kupisz

Opublikowano

Bose OE fajne sluchawki,nie za duze nie za male,a brzmienie piekne:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

PS. Jakbym decydował się na BOSE to na pewno używane z anielskiego ebaya.

Może jakiś model BOSE ? Tak chowała się cała małżowina uszna.

Opublikowano

Ja polecam sennheiser... poszukaj po sieci wiadomości.

Również polecam - mam już od dwóch lat i spisują się bardzo dobrze.

Opublikowano
  • Autor

Jaki model ?

Opublikowano

i ja też je polecam! :wink: Dźwiek naprawde klasa jak na taki rodzaj sprzętu :thumbup1:

jakość kosztuje więc sie nie rzucaj, że ktoś podsyła Ci coś porządnego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jakość kosztuje...:decayed: zobacz sobie po ile chodzą nowe Technicsy RP-DJ1200 które zbyłem bo nie byłem zadowolony.

A co rzucania to tomcrack27 wie o co chodzi...

Najpierw zostawił sobie miejsce... a kiedy ja zwróciłem mu uwagę to dodał tam linka...

Takie zagrywki to ćwicz sobie wiesz na kim...:nuda:

Opublikowano
tomcrack27 nie wkur...aj mnie... Jak nie masz nic do powiedzenia do znajdź sobie inny temat do nabijania :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ale masz mniemanie o sobie . Mistrzem nabijania to ty jesteś. tom jest tu już parę lat ,i przerabiał już nie jednego takiego jak ty. A ty raptem od stycznia. 400 pare postów a jakoś cie na spocie nie widziałem . trochę szacunku dla bardziej doświadczonych klubowiczów , za ładne oczy nie ma takiego koloru nicka , więc się trochę zastanów. Tyle w tym temacie. :hi:

Opublikowano

Pany nie spinajcie pośladów ....:wink: do 200 PLN Polecam KOSS'y plus mic zalmana (jak grasz w gry z uzyciem TS'a albo innego komunikatora) mam i jestem mega zadowolony ,wcześniej miałem jakieś badziewie gamingowe ala SB ALPHA 3d (połamany pałąk sam z ciebie podczas zakładania na łeb ) i AKG-GHS-1 (notabene fajne ale na łbie mi sie połamały,pałąk )

Opublikowano
  • Autor

Hmm... powiem tak...

Do słuchawek Tehnicsa wróciłem po latach...

Kiedyś miałem fajny model ale nie stety... nic nie może wiecznie trwać:kwasny:

Po długiej przerwie kupiłem za 340zł słuchawki Technicsa RP-HTF890 z takimi drutami na górze.

Przyszły Panasonicki. Była to taka hujnia że na drugi dzień je odesłałem do sklepu.

Na allegro kupiłem używany model RP-HT300.

Niedługo po tym wypatrzyłem leżak magazynowy RP-F290.

Do słuchania na komputerze miałem model RP-F350 ale wiadomo...

Zniszczyły się.. używałem ich dosłownie codziennie.

Między czasie miałem też z Anglii używki RP-DJ1200 (dla DJ'a)

Nie przypadły mi do gustu i zaraz je sprzedałem ;) za 300zł pamiętam jak dziś :naughty:

Słuchawki które planuje kupić będę używał do komputera i telefonu, oczywiście nauszne żeby cała małżowina się chowała.

Szwagier z Anglii mówił kiedyś że cały Londyn jedzie na BOSE, ostatnio kupił BEATS i też mówi że bajeczka.

Tylko w osobistym odczuciu dla mnie BOSE to szanowana marka a w przypadku BEATS wydaję mi się że działa trochę reklama.

Opublikowano

Ja mogę polecić Creative Labs AURVANA LIVE - nie byłem do nich przekonany ale naprawdę świetnie grają.

Ewentualnie trochę taniej można kupić Sony MDR-XB300, które też mam i sobie chwalę od kilku dobrych lat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.