Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziura w IC?


szczepan24

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dzisiaj dobrałem się w końcu do intercoolera ponieważ od dłuższego czasu strasznie autko kopciło mi na czarno i dziwny odgłos syczenia wydobywał sie z pod samochodu. Węże sprwdziłem jeden wymienilem ten długi w kształcie litery s. i nadal syczy powietrze. Zauwarzyłem zasmolony wlot do IC w zderzaku obok halogenu, wymontowałem zderzak lampe i szok cały intercooler czarny tak jak na dołaczonym zdjęciu. Zauwazyłem na górze szpare i zaznaczylem ja na czerwono. Czy to może być przyczyną tego syczenia i czarnego dymu?? oleju nic nie bierze.

DSC_0046.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objawy to nieszczelność w dolocie. Wymień IC na szczelny i będzie ok. Nie wywala trybu awaryjnego przy ostrym pałowaniu autka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to co zaznaczylem to dziura. IC jeszcze nie wymontowalem jutro odpale autko a ze mam wszystko na wierzchu to juz na bank powinienem wyczuc w tej szczeelinie syczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wąż z litery s gdzie nabyłeś?

poszukuje i nie wiem czy zamiennik czy używka.

jaki jest nr części tej

Orientuje się ktoś ile w serwisie nowa oryginalna?

ten waz kupilem w ASO w bydgoszczy wraz z zapinkami dalem ok 200 zl . Nr katalog 8E0145745B.

Kupilem dzis IC oryginalny wlasnie koncze montowac. Mam nadzieje ze bedzie dobrze. Dam wam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wąż z litery s gdzie nabyłeś?

poszukuje i nie wiem czy zamiennik czy używka.

jaki jest nr części tej

Orientuje się ktoś ile w serwisie nowa oryginalna?

ten waz kupilem w ASO w bydgoszczy wraz z zapinkami dalem ok 200 zl . Nr katalog 8E0145745B.

Kupilem dzis IC oryginalny wlasnie koncze montowac. Mam nadzieje ze bedzie dobrze. Dam wam znac.

A ja dzwoniłem przed chwilką do ASO i krzykneli 800zł nr 8e0145834m

wiec skąd ta różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dola4 ile??!!! 800zł za wąż ja go kupilem za tyle co napisalem 200zł z groszem.

Autko złożone kopcenie ustało nie syczy i jest petarda. Pytanie czy po założeniu IC będę musiał szukać gdzieś kogoś z komputerem w celu skasowania jakiś błedów czy to już nie będzie konieczne. Swoją drogą kupiłem kiedyś OBDII ale nigdy tego nie podłączałem ponieważ nie znam się natym i nie chce czegoś namieszać w komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kompie pewnie zapisał się jakiś błąd, ale to nie przeszkadza w dalszej jeździe, a co do kabla to poczytaj forum i naucz się bo to podstawa do diagnozy naszych CCCO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kompie pewnie zapisał się jakiś błąd, ale to nie przeszkadza w dalszej jeździe, a co do kabla to poczytaj forum i naucz się bo to podstawa do diagnozy naszych CCCO :hi:

Co do podłączenia autka pod komputer to faktycznie musze sie nauczyc.

Pytanko.

Kiedy miałem dziurawy IC to kopciło aż taką sadzą i słychać było syczenie, teraz już nie syczy widać że ładnie sie wkręca na obroty. ałe wypluł jeszcze tej smoły. Czy ten układ teraz sie musi jakoś oczyścic?? Dodam że po wczorajszej wymianie jeszcze nie pojechałem na jazde próbną tylko w garażu odpaliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wąż z litery s gdzie nabyłeś?

poszukuje i nie wiem czy zamiennik czy używka.

jaki jest nr części tej

Orientuje się ktoś ile w serwisie nowa oryginalna?

ten waz kupilem w ASO w bydgoszczy wraz z zapinkami dalem ok 200 zl . Nr katalog 8E0145745B.

Kupilem dzis IC oryginalny wlasnie koncze montowac. Mam nadzieje ze bedzie dobrze. Dam wam znac.

A ja dzwoniłem przed chwilką do ASO i krzykneli 800zł nr 8e0145834m

wiec skąd ta różnica

Tobie podali cenę za wąż wchodzący do turbo, a koledze chodziło o wąż wychodzący z IC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...