Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki do lamp Dayline?


donjakub1

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chciałbym zasięgnąć Waszej rady co do tego jakie żarówki możecie mi polecić do lamp Dayline

http://img9.imageshack.us/img9/2531/clipboard01tah.jpg

chciałbym uzyskać światło białe żeby nie odróżniało się zbytnio od koloru diodowego paska. Jakie żarówki proponujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem całkiem ciemny w takich sprawach wiec nawet nie bede ukrywał bo nie wiem co to sa nawet te hidy. od niedawna mam moja a4 i strasznie jest w niej namieszane z elektryka, poprzedni własciciel miał za duza manie na diody i sa wszedzie praktycznie gdzie sie tylko da. dlatego chce doprowadzic ja do normalnego stanu.

możesz wytłumaczyć mi co to są te hidy? i czy do tych zarowek bede potrzebował czegos wiecej jakis przetwornic czy cos w tym stylu czy wystarczy kupic same zarowy i sie cieszyc dobrym swiatłem?

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

ps. jeszcze jedno zapytanie bo gdy włącze światła to przygasa mi standardowe radio i licznik z przebiegiem od czego to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie od przetwornic przy lampach dayline masz zle podlaczaczone a co do hidów to odradzam bo nawet nie wlozysz je w miejsce standardowej h1 w tych lampach bedziesz muszial rozszlifowac gniazdo zarówki :decayed: sam osobiscie mialem zarówki philips diamond vision h1

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

tak mi to swieciło sorki ale mam tylko takie zdjecia

DSC06823.jpg

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

DSC06824.jpg

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

za zaróweczki dawałem okolo 90 pln na allegro i naprawde różnica była bez porównania ze standardowymi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozklejales juz te lampy bo mi spalil sie jeden lewy pasek ledowy... i zamowilem na all taka tasme z diodami smd i bede probowal je lutowac. a tobie to super swieca taki efekt chcialbym uzyskac :) . a w ogole dobrze masz je spasowane od strony grilla? bo ja mam okolo 2 cm przerwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mialem wszystko spasowane idealnie ale auto juz sprzedane :)

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

tak to u mnie wygladało

ze spasowaniem bylo troche problemów ale jak sie ktoś uprze to założy to idealnie

DSC05902.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z czarnym srodkiem.. i bede probowal rozklejac i czyscic od srodka..

Pamietasz moze w jaki sposob sie je reguluje do gory i na boki bo swieca mi jakby zeza miały :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...