Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Laser może być brudny lub wypalony dlatego nie radzi sobie z odczytem nagrywanych płyt.

Próbuj nagrać na starszym,stacjonarnym kompie.

Opublikowano

Włóż z powrotem płytę ze spolszczeniem i czekaj do skutku.
Nawet 20 minut.
Póki nie skończy, żadna inna płyta nie zadziała.
Oczywiście stacyjka cały czas ON


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

 

9 godzin temu, Fido napisał:

Laser może być brudny lub wypalony dlatego nie radzi sobie z odczytem nagrywanych płyt.

Próbuj nagrać na starszym,stacjonarnym kompie.

Starszego stacjonarnego raczej już nie uraczę w dobie laptopów :) Laser raczej działa bo wcześniej czytał mapę z nagranej płyty a po próbie spolszczenia język zmienił się z domyślnego niemieckiego na angielski i tej płyty z mapą która wcześniej nie działała też już nie czyta

 

4 godziny temu, GreGoriO napisał:

Włóż z powrotem płytę ze spolszczeniem i czekaj do skutku.
Nawet 20 minut.
Póki nie skończy, żadna inna płyta nie zadziała.
Oczywiście stacyjka cały czas ON


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też tak próbowałem ale chyba powinno być tak że po włożeniu płyty i wybraniu opcji "aktualizacji" powinno pokazać obecną wersję softa i wersję z płyty po czym naciskam start. A u mnie nawet nie pokazuje co na płycie tylko "..." naciskam start i zero reakcji. 

Opublikowano

Poczekaj.
Czyli jeszcze nie zaktualizowałeś?
System pozwoli na aktualizację jeśli pomiędzy obecną a nową wersją będzie różnica.
I tak ma pokazać się na ekranie.
Jeśli nie masz wyświetlonej wersji to albo nie widzi płyty np. Z powodu brudnego lasera. Albo jest źle nagrana.
Wtedy moja porada nie ma racji bytu.
Musisz zdobyć PEWNĄ, ORYGINALNĄ, nawet starą mapę, aby wykluczyć winę lasera/napędu.
Jeśli ta twoja DE, jest ori
Dobrze było by sprawdzić w innym czytniku.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No właśnie jeszcze nie zaktualizowałem i według mnie na 90% winna jest źle nagrana płyta stąd moje zapytanie czy ktoś nie chce odsprzedać już sprawdzonej płyty. Płyta z mapami DE też nagrywana i działała a teraz już nawet jej nie czyta.

Opublikowano

Skoro działała, a teraz nie działa, to zajmij się czytnikiem.. płyty z mapami trzeba dokładnie nagrywać, ta z softem nie ma specjalnych zabezpieczeń. 

Opublikowano

Faktycznie wina czytnika. Wsadziłem płytę czyszczącą do czytnika po czym znowu wsadziłem płytę z softem i odczytało. Jeszcze tylko nagrać mapy i w końcu będzie spełniało swoją funkcje. Dzięki wielkie wszystkim za odzew

Opublikowano

I tak zawiedziesz się na jej funkcjonalności.

Opublikowano

I czytelności.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pewnie tak. Ale wychodzę z założenia, że skoro już coś takiego jest w tym aucie, to ma działać, nawet jeżeli nie będę togo używał ;)

Opublikowano

Jak ja kiedyś.

Raz użyłem i do widzenia.:hi:

Opublikowano

Mapy nagrałem i wszystko śmiga. Nie wiem jak z lektorem bo jeszcze nie jechałem w trasę. Zastanawiam się czy będzie słychać lektora jak nie mam fabrycznego radia?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć, podłączam się do tematu żeby nie zakładać nowego wątku. Mam Audi A4 B6 Avant z 2002 r. Nawigacja (RNS D? przyciski po obu stronach, podłączone pod zmieniarkę, mini nawigacja między zegarami) ma polskie znaki, ale przy wyszukiwaniu nie pokazuje Warszawy i miasta pokazuje niemieckie. Ma wbity na stałe jakiś adres z miejsca gdzie wcześniej audi jeździło w PL. Fizycznie nie  wyświetla żadnych map. Wydaje mi się, że nie ma aktualnych map. Czy możecie podrzucić info co i skąd mogę pobrać? Na allegro od 50 zł do 200 zł tylko nawet to końca nie wiem co zrobić. Da się wgrać lektora? Można odbierać TV? A jak ktoś jest z Wawy i pomoże za  butelkę czegoś mocniejszego to chętnie się złapię. Chętnie wysłucham kogoś kto o audi wie więcej niż ja:)

Edytowane przez damianoitaliano

Opublikowano

Mapy na chomikuj najnowsza 2013.
Możesz zastosować odp adapter i będziesz miał tv czy DVD. Wszystko znajdziesz na a4 klub.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

posidam audi a4 b7 (2005) z nawigacja miedzy zegarami. 

Czytalem juz sporo po forach odnosnie spolszenia nawigacji jednak wystepuje u mnie pewien problem. Mianowicie po wejsciu w menu (return+info) -> wybraniu downlod sw -> klikajac start nic sie nie dzieje. Przy komunikacie sw cd wyswietlaja sie tylko "..." 

Czy problem jest ze zle nagrana plyta czy moze odtwarzacz plyt (laser) nadaje sie do czyszczenia/wymiany.

ps plik ktory probuje zainstalowac jest raczej sprawdzony poniewaz byl on testowany przez inne osoby z powodzeniem.

pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Opublikowano

Spróbuj wyczyścić laser.

Opublikowano

Wyczyść laser. Dokładnie to samo było u mnie. Obstawiałem źle nagraną płytę bo się naczytałem że trzeba nagrywać Clonem itd. Nagrałem nero i to z prędkością x10 i po wyczyszczeniu lasera spolszczenie jak i mapy śmigają aż miło.

Opublikowano

Nikt nigdy nie polecał nagrywania spolszczenia programem Clone.

Polecany jest jedynie do nagrywania map z profilem pod program Clone CD.

A to różnica i trzeba czytać na necie ze zrozumieniem i nie powielać bzdur.

Opublikowano

Mapy jak i spolszczenie nagrywałem przez nero  więc pisanie o clone do map to też powielanie bzdur. Kolega pytał czy czyścić laser czy nie. Moja wypowiedź dążyła do tego żeby wyczyścił laser. Więc mądrzenie się jest zbędne

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

udalo sie ale najpierw trzeba zmienic w navi jezyk na angielski a potem plytka i do roboty dziala meni polskie ja wgrywalem na jezyku niemieckim i d ...pa musi byc jezyk meni angielski ten pierwszy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.