Skocz do zawartości
IGNOROWANY

K2 Polo Protectant Mat


FerDar

Rekomendowane odpowiedzi

Nadejszła wiekopomna chwila, może nie tak wiekopomna, ale po wielu perypetiach i zwiedzeniu całej polski w końcu dotarła i do mnie przesyłeczka zawierająca K2 Polo Protectant Mat. Temperatury i pogoda na dworze odpowiednie a w związku z tym nadszedł czas na czyszczenie i pucowanie mojego autka, do pielęgnacji mojej A 4urki używam wielu różnych produktów również z serii K2, niestety w tej recenzji przedstawię tylko jeden produkt a jest nim K2 Polo Protectant Mat, chyba każdy wie, iż jest to pianka do czyszczenia i pielęgnacji desek rozdzielczych w naszych kochanych autkach.

Zacznijmy zatem właściwy test, po odkurzeniu całego wnętrza auta, przetarłem wszystkie panele wilgotną ściereczką po czym na całą deskę rozdzielczą i wszystkie inne panele nałożyłem psikając preparat K2 Polo Protectant Mat, zgodnie z instrukcją wziąłem kolejną czystą ściereczkę i zacząłem rozprowadzać i wcierać preparat w każdy zakamarek kokpitu i paneli w autku. Być może na zdjęciach aż tak dobrze tego nie widać lecz efekt jest zachwycający i bardzo przypadł mi do gustu, deska się nie świeci nie ma na niej żadnych refleksów świetlnych jak po zwykłym Plaku i z całą pewnością już zawsze będę używał do czyszczenia kokpitu K2 Polo Protectant Mat. Jeśli chodzi o sam preparat, jest on bardzo łatwy w użyciu a pianka ma bardzo miły zapach który długo się utrzymuje w aucie. Krótko mówiąc z czystym sumieniem mogę polecić K2 Polo Protectant Mat każdemu kto chce szybko i w dobrym stylu odświeżyć swoje auto.

DSC_00291.jpg

DSC_00321.jpg

DSC_00351.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...