Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] A4 B5 17" Porsche... by szyluś ALU NA SELL ! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Jestem nowym użytkownikiem na forum a więc wypadałoby przedstawić Wam swoje auto. Wybór padł na Audi A4 w sedanie w świetnym, krwistym, czerwonym kolorze.

Pozdrawiam!

MODEL: Audi A4 B5 1997r.

SILNIK: 1.8 Benzyna 125KM, na dzień 22 sierpnia 2013r. - 240tyś przebiegu

MODY POD MASKA: LPG BRC 24 SEQUENT od stycznia 2013

ZAWIESZENIE: Amory i sprężyny sportowe KONI, jest niżej 3,5cm od serii ale niestety za mało

UKŁAD HAMULCOWY: seria

KOŁA: ARTEC/RH PA TURBO (PORSCHE) 8Jx17" ET60 + adaptery/dystanse RH 20mm ,

Opony: były DUNLOP SP SPORT 9090 235/45 obecnie Continental ContiSportContact2 225/45

LAKIER: LY3H - Laser Red

WNĘTRZE: seria

WYPOSAŻENIE: wspomaganie kierownicy, ABS, klimatronik, centralny zamek, el. lusterka i szyby, poduszki powietrzne, półkubełki, moduł komfortu,

AUDIO: coś tam puka ;o

MODY: czarny grill bez znaczka,

PLANY:

-alufelgi 17"-18” których obecnie szukam na wiosnę, (ZROBIONE)

-LPG niestety, (ZROBIONE)

-gwint,

-ciemne szyby,

-wnętrze na LEDach, (ZROBIONE)

-oświetlenie tablicy rejestracyjnej na LEDach, (ZROBIONE)

-scyzoryk zamiast zwykłego kluczyka,

-skórzana, trójramienna kierownica z s-ki,

-czarny grill z s-ki,

-licznik z FISem,

-soczewki z czarnymi środkami + xenon,

-boczne dymione kierunki w błotnik,

-podświetlane nawiewy z polifta,

-z dalszych planów to skórka i zderzaki z s-ki:)

PRZEPROWADZONE NAPRAWY :

-wymiana kompletnego rozrządu,

-wymiana kompletnego zawieszenia + amortyzatory,

-wymiana filtrów oleju, paliwa, powietrza, kabinowy firmy MANN,

-silnik zalewany regularnie co 12tyś olejem CASTROL MAGNATEC 10w40,

-przeczyszczona i zaadoptowana przepustnica,

-wymiana przednich i tylnych hamulców,

-wymiana wszystkich płynów (wspomagania, hamulcowy, chłodniczy)

-wymiana pasków klimy i alternatora,

-wymiana termostatu wraz z czujnikiem,

-usunięcie katalizatora,

Zdjęcia :

img0053ha.jpgimg0052p.jpgimg0050nk.jpgimg0045ls.jpgimg0043.jpgimg0042ta.jpg

Opublikowano

zmien gryl na ten ze znaczkiem 0000:wink: pozatym dluga droga przedtobom:naughty:

Opublikowano

Dlaczego lpg niestety?:doh: przecież to czysta oszczędność:decayed:

Jak na -35mm to wysoko stoi, przednie lampy dymione? gdzie?

Plany dobre chociaż skromne, szkoda że koło nie o rozmiar większe.

Wrzuć foty wnętrza:wink:

Opublikowano

ja mam przednie dymione i wygląda to inaczej :whistling:

Opublikowano

koniecznie grill ze znaczkiem polift na przod :) troszke nizej -40 i bedzie pieknie

Opublikowano

moze gwint potrzebujesz? :P fajny kolor tylko odnowic go troche :)

Opublikowano
  • Autor
zmien gryl na ten ze znaczkiem 0000:wink:
koniecznie grill ze znaczkiem polift na przod :)

Nie podoba mi się grill ze znaczkiem ponieważ wogóle nie jestem zwolennikiem chromu. Jedyna opcja co do zmiany grillu to ten z S-ki-koniecznie czarny:)

moze gwint potrzebujesz? :P fajny kolor tylko odnowic go troche :)

Na chwilę obecną nie, dzięki ale jak znowu odzyskam pracę to bedę pamiętał:) Odnowić? Lakier jest po polerce, aparat mam kiepski, może dlatego tak widać:)

Dlaczego lpg niestety?:doh: przecież to czysta oszczędność:decayed:

Jak na -35mm to wysoko stoi, przednie lampy dymione? gdzie?

Plany dobre chociaż skromne, szkoda że koło nie o rozmiar większe.

Wrzuć foty wnętrza:wink:

Nigdy nie byłem zwolennikiem LPG ale mam miłe odczucia co do tej sekwencji, zero spadków i rzeczywiście jeździ się za grosze:) Koło na pewno wpadnie rozmiar większe z czasem, fotki wnętrza postaram się dzisiaj wrzucić:) Co do planów jest jeszcze parę:)

ja mam przednie dymione i wygląda to inaczej :whistling:

Widocznie mój błąd, kolega ma taką samą a4 i lampy ma jasne, dużo jaśniejsze, musiałbym zrobć zdjęcie bez lampy błyskowej i powiedzieć dokładnie o co mi chodzi:)

Dzięki! Pozdrawiam!

---------- Post dopisany 03-06-2013 at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2013 at 11:24 ----------

Tak jak obiecałem wrzucam zdjęcia wnętrza :wink:

img0015rqi.jpg

img0017he.jpg

img0013rwu.jpg

Pozdrawiam!

Opublikowano

Widziałem autko dzisiaj na mieście :) Ładnie się prezentuje :naughty:

Opublikowano

Widocznie mój błąd, kolega ma taką samą a4 i lampy ma jasne, dużo jaśniejsze, musiałbym zrobć zdjęcie bez lampy błyskowej i powiedzieć dokładnie o co mi chodzi:)

moze po prostu ma czyściejsze? :whistling:

bo tak dymione nie wygladaja

Opublikowano
ja mam przednie dymione i wygląda to inaczej :whistling:

Widocznie mój błąd, kolega ma taką samą a4 i lampy ma jasne, dużo jaśniejsze, musiałbym zrobć zdjęcie bez lampy błyskowej i powiedzieć dokładnie o co mi chodzi:)

Dzięki! Pozdrawiam!

zobacz u mnie w wątku ja mam fabrycznie dymione :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki za miłe słowo:)

Tymczasem auto ma się dobrze, trochę rzeczy czeka na wymianę, ale to szczegół:)

Na sprzedaż idą koła razem z oponami, adapterami i 20szt. śrub ori VW,AUDI :) po prostu mi się znudziły i szukam czegoś innego:)

WP_000023.jpg

Pozdrawiam!

Opublikowano

szkoda koła fajnie wyglada

Opublikowano

ile chcesz za alusy ? gdzie dokladnie mieszkasz? w piatek bede w ZG to moze przymiarke bym zrobil

Opublikowano

Podaj parametry kół :wink:

Opublikowano
  • Autor

Poszło PW :)

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.