Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Audi A4 B8 2.0TDI 143 KM - pierwsza A4-ka


3d0

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie rozkładanie i blacharka 2 miechy przy czym robione było głównie po godzinach (17-21), później 2 tygodnie u lakiernika, żeby wszystko dobrze podeschło i ostatnia najlepsza część - SKŁADANIE CAŁOŚCI do kupy - 3 dni!! :banan: ale zapierdzielaliśmy we dwóch od 7 rano do zachodu słońca a ja uparcie czasem i przy lampce jeszcze jakieś drobiazgi zakładałem:P

Następnie 1 dzień na ustawianie zbieżności/geometrii, przegląd, dopieszczenie detali (spinanie kabli, zaprawki na niemalowanych elementach), odkurzanie, mycie i impregnowanie wnętrza i dopiero po tym zaczęła się najlepsza zabawa, czyli usuwanie błędów. Na szczęście z większością sobie poradziłem i do pełni szczęścia zostało mi tylko usunięcie błędu poduszki kierowcy: "9437466 - Igniter 2 for Driver's Airbag B1001 1A [137] -- Resistance Too Low" (>>WATEK TU<<)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d0: Szacun za trud podjęty, bo na pewno nie jest to takie proste jakby się wydawało na zdjęciach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie!

Powiem tak, jeśli ktoś zrobił takich samochodów 5-10 to wtedy nie ma problemu. Co z tego, że są instrukcje jak wszystko powypinać, ale bez wyczucia i praktyki i tak się wszystko łamie albo kaleczy, także ostrożność mi zajęła w sumie najwięcej czasu:)

Co więcej... po pracowitym weekendzie udało mi się w końcu usunąć wszystkie krytyczne błędy i został mi tylko jakiś 1 sporadyczny, którym podobno nie należy się mocno przejmować, ale pewnie będę chciał dojść o co chodzi:) także mogę śmiało napisać, że proces naprawy dobiegł końca i teraz tylko jeździć i modować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...