Skocz do zawartości
IGNOROWANY

srebrne uszy i kolor naklejek


luk88spider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku że moje lusterka są do remontu to myślałem żeby założyć srebrne uszy tak jak to było w esach tylko jak to bd pasowało do czerwonego sedana? oczywiście w planie są chromowane obwódki szyb.

I pytanie nr 2... Chciałbym zainwestować w takie o to naklejki: Naklejki naklejka Audi A4 A6 A8 Quattro S3 S4 TT (3233782185) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tylko jaki kolor? Czarne czy też srebrne? Chyba, że bd tego wszystkiego za dużo...

pozdrawiam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto lubi... dla jednych takie mody to fajna sprawa dla innych szpecenie auta.

Kupiłem A4 z nakładkami na lusterka i jakieś 30 minut po zakupie (tyle zajął powrót do domu) wylądowały w koszu. Moim zdaniem zły kierunek, nie podoba mi się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W związku że moje lusterka są do remontu to myślałem żeby założyć srebrne uszy tak jak to było w esach tylko jak to bd pasowało do czerwonego sedana? oczywiście w planie są chromowane obwódki szyb.

I pytanie nr 2... Chciałbym zainwestować w takie o to naklejki: Naklejki naklejka Audi A4 A6 A8 Quattro S3 S4 TT (3233782185) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tylko jaki kolor? Czarne czy też srebrne? Chyba, że bd tego wszystkiego za dużo...

pozdrawiam:wink:

u mnie to tak wyglada

P1050898.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nakładki na lusterka to odradzam, ja zainwestowałem w całe obudowy ori IN.PRO niemieckie za 290zl i sa bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...