Treść opublikowana przez Johny_92
-
Opinia na temat 1.8
Wracajac 30 grudnia ze śląska do Gdańska spalił mi 8.2 l gazu, chociaz trzeba zaznaczyc ze bylo +10 st. C wiec nie bardzo jak zimowe warunki, kola 16" Generalnie w zime pali mi po Gdańsku okolo 11-12 l gazu (mierzone na okolo 350 km) głownie 4-5 km odcinki na uczelnie ew wypady na miasto generalnie jak bylo pisane, potwor na wysokich obrotach, jedziesz 130 km/h dodasz gazu a to leci jak szalone, poprzednio jezdzilem nissanem primera 2.0 slx '96 w teorii tez 125 KM, gaz z fabryki holenderski, lżejsze autko, na swiatlach wygralby z moim terazniejszym a4 ale jak tu wrzucam 3 to nissan bylby w tyle. Takze naprawde tez sie czasem zadziwiam specyfika tych silnikow. Generalnie 60 k km przejechane na gazie, robione przeglady jak trzeba, wymiany filtrow, oleju itd i nic sie nie dzieje. Nawet zawieszenie sie trzyma, a silnik przy wylaczonej muzyce i postoju na swiatlach pracuje jakby nie pracowal (w sensie tak cichutko) . Jedyna zmora (ale to chyba tylko mojego modelu) to swiatla. Najpierw padla mi jedna przetwornica, pozniej zarnik ksenonowy, pozniej druga przetwornica, pozniej silniczki od poziomowania, no po prostu pech ;D
-
Co to za kabel?
Powrzucaj zdjecia opisz jak jak lampy do jazdy dziennej podlaczyles
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
Wystarczy Ci taka mala
-
Nowe wahacze do b5 jakiej firymy za ok 900 zł
Wiekszosc ciezarowych pojazdow ma 225 ale one maja bardziej okragle jakby wykonczenie (nie wiem jak to okreslic) bo musza miec wyzszy profil, no i jak w naszych osobowkach mamy 225 to tak akurat mamy odrobine wiecej niz ta koleina i poprostu tylek plywa na niektorych koleinach
-
Nowe wahacze do b5 jakiej firymy za ok 900 zł
Nie zarzuca Ci tyłu przy 225 na koleinach ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Na allegro tez są aukcje bez koncowek, sam jak zamawialem bez koncowek to nawet do mnie dzwonili czy napewno chce bez koncowek i czy aby napewno ich nie chce bo to tylko 30 zl drozej WAHACZE MASTER SPORT AUDI A4 A6 VW PASSAT GERMA 1W (3351695854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kupilem tu, mozesz do nich napisac czy dalej sprzedaja te zestawy
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wez bez koncowek, a koncowki dokup innej firmy
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Tylko teraz jakie ograniczenia, musze go miec jutro, a wiec wysylka nie wchodzi w gre, ten co podalem jest na miejscu, tu gdzie teraz przebywam 12v 45Ah 400A VARTA Black :: Ravis Akumulatory Przypuscmy ze mam na ten aku z 250 zl okolo, to ten chyba wydal mi sie najlepszy, i jest 400A rozruchu Gdybym mial chociazby ten tydzien, to bym pewnie sie pokusil na proponowaną przez Ciebie Vartę Blue 52Ah 470A, lecz niestety tego czasu nie mam, tak wyszlo Okazalo sie ze znajomy tam pracuje, dostalem niezly rabat takze wyszedlem na tym niezle, 225 zl a 52 Ah 520A rozruch pozdro i dzieki za pomoc
-
Plus po zapłonie dla świateł dziennych
Jesli dobrze pamietam wkladalem 15
-
Spinki kołki do podłogi mocowanie dywanikówi Audi a4 B5 rok 1997 model 1998
Krzycha a musiales zdejmowac cala wykladzine tak?
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
U mnie tez byl chyba wylamany, na sile jakos zdjalem... ;d
-
Plus po zapłonie dla świateł dziennych
Ja mam podlaczone zalaczanie pod alternator, masa to masa i sterowanie pod pozycyjne Zadnych problemow nie ma
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Jako iz tuba jest z tylu to chyba tak powinno byc?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Myslalem aby zakupic to Akumulator 12V 45Ah Promotive Black :: Ravis Akumulatory Aktualnie jako zastepczy mam 56 Ah i jestem dosc zadowolony, nie mam problemow z niczym, jednak jestem studentem i jako iz wlasnie zakupilem cale zawieszenie, nie bardzo mam teraz kase na zakup takiego aku jakiby mi najbardziej pasowal, a ten musze oddac ;
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
U mnie, jak fader na 0 to tył głosniej gra, ale zadnych trzaskow nigdzie nie ma ;x
-
Pytanie do blacharzy lakierników
5k minimum + koszt lakieru, chyba ze masz gdzies wtyki albo wyjatkowo tani warsztat
-
Dach na czarno
Wedlug mnie w Twoim przypadku jeszcze jakos by to wygladalo, moze nawet calkiem niezle, ale u Kaffara raczej nie bardzo
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Na wlepce po kodzie wyszlo ze aku jaki powinienem miec to 44 Ah 220 amp rozruchu, mam w aucie pare dodatkowych rzeczy ktore nie wyszly z fabryki, (jakies drl, moduly itd) ale nie az tak duzo, myslicie ze 45 Ah 300amp varty wystarczy ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
To oby i mi sie trafila taka dobra partia ; P
-
Pytanie do blacharzy lakierników
Zalezy czy w zakladzie czy sam
-
Zamienniki listew drzwiowych
Wszystko zjechane flexem + kitowanie i malowanie ;p efekt, ale zdjęcia nie oddaja nic ;d
-
Zamienniki listew drzwiowych
Moje mialy jakis klej zaschniety, albo jakies tworzywo bylo na kolki nalozone W kazdym razie juz ich nie ma, a bez nich prezentuje sie o wiele lepiej ;d
-
Zamienniki listew drzwiowych
Ja jak u siebie zdarlem te listwy, to na wiekszosci kolkow prawie brak kleju ktory odpadl razem ze spruchnialą listwa Jedna mi juz z pol roku temu sama z siebie odpadla ^^
-
Zamienniki listew drzwiowych
Albo je usuwaja, wkladaja progi od s4 ;p Jak dla mnie wygladaja na porzadne a i zainteresowanie nie slabnie (jesli dobrze kojarze to juz kolejna z jego aukcji)
-
Nowe wahacze do b5 jakiej firymy za ok 900 zł
Daj znac jak cos dla innych, ktorzy w przyszlosci beda wymieniac