Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie koło+opona maxymalnie wejdzie do b5 Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mój aktualny setup może sie komuś przyda bynajmniej jak ja szukałem to nie znalazłem a szkoda bo by mi wiele pomogło, tak wiec prosze:

9J x 18 ET 52

na dystansie 20mm przod i tył ma jakies 10mm luzu do tarcia wewnątrz, gumy 225/40

zewnątrz na 20mm dystansie jest ok 5mm poza obrysem rant felgi, optimum byl by dystans 15mm czyli 9Jx18 ET 37 w seryjne błotniki w Q włazi i sie schowa !

tutaj na wspomnianych 20mm czyli 9x18 i wyszło ET 32 i 225/40

i u mnie albo dystans stoczyc na 15mm albo naciagnac 215/40 i gwintem spasowac idealnie... wiadomo chce to drugie :D

PS.. KTOŚ PYTAŁ WYŻEJ o 8.5 ET 45 ?

wejdzie z małym zapasem do quattro na 225/40

Skoro mi wchodzi 9J ET 37 to 8.5 ET 45 wychodzi dokładnie to samo

IMG_1033.jpgIMG_1040.jpgIMG_1059.jpgIMG_1065.jpgIMG_1066.jpgIMG_1071.jpgIMG_1083.jpgIMG_1090.jpg

Opublikowano

u mnie był z milimetr do wachacza z tyłu, praktycznie bez przeswitu przy 8,5 et 45, sama felga:whistling:

Opublikowano

No u mnie na 9J ET 32 mam ponad 1 cm luzu z tyłu do wahacza...

Kij wie tak poważnie jak to liczyć niby 0.5 cala szerokości czyli 1.27cm ale znowu ET się zmienia i to takie liczenie gdybanie, skoro Kowi87 przymierzał 8.5 to jest jak mówi, no ale wchodzi to najważniejsze :)

Ja się bałem że 9` nie upchnę a tu proszę bez kłopotu a nawet z małym zapasem :)

Ale to już maź w B5 QUATTRO, 9.5J sie nie upchnie aby było i wewnątrz i zewnątrz przepisowo :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czesc posiadam a4 b5 w Q w sedanie i mam dylemat czy zmieszcze takie felgi

przednie 8,5x18 et55 opony 205/40

tylne 9,5x18 et50 opony 215/40

Do tego adaptery z pierscieniem centrujacym 2x20mm i 2x25mm Przod et 35 tył et 25 :)

i 4 dystnse 13 mm upcham to czy nie ??

Dzieki wielkie za odpowiedzi

Opublikowano

nie upchasz :)

Opublikowano

z dystansami wejdzie

tył et 25 to świat:wink: tylko opona dob ra i klepanko rantu jak idzie w glebe

Opublikowano

ani do przodu ani do tyłu ??? moga troche wystawac mnie to nie rusza :wink:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

Kolega Targ napisal ze zmiescil do przodu 9j przy et 52 i dystansie 20m

Tyl swiat wtf ?

Opublikowano

9.5 ET 25 wejdzie ?

nie wejdzie gwarantuje

mam 9J ET 52 na dystansie wyszlo ET32 na 225/40 , wystaje 3mm poza obrys sama felga ale fakt moglbym dystans stoczyć o ok 10mm ale to i tak 9.5J na ET25 bedzie wystawac dobre 0.5 cm ;) sama felga nawet z mega naleśnikiem 215

moim zdaniem nie wejdzie, rolowanie błotnikow pomoże

Opublikowano

czyli mowisz ze z przodem nie bedzie raczej kłopotu przy et 35 i 8,5 na 205

z tyłu jaki bys dystans polecil obecne et 50

Opublikowano

przód wejdzie, ale jak chcesz glebe na pozimie 60cm to rancik do podgiecia:wink: u mnie przy et32 i 8,5 cala było mniej niz 0,5cm przeswitu skońsnego miedzy oponą a rantem błotnika, mozna opone rozwalic

a co do tyłu tak czy tak felga wyjdzie na zewnatrz, grunt to opone dobrać, np tak jak u cymka:naughty:

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

toczyć sie będzie, ma od środka nie obcierać:wink:

Opublikowano

Mozesz podeslac foto od "Cmyka" obecnie na te 9,5 zaloze 215/40 z tym tylem to chyba bedzie cyrk mam na stanie kilka roznych dystansow

na ale widze musze sie nastawic na rolowanko robiliscie to ktos u siebie ?

Opublikowano

9,5 I 215/40 NIEZLY HARDKOR :)

na 9 215/40 juz jest mocne, wlasciwie rant caly odsloniety na np falkenach

Opublikowano

No i gitara wlasnie o takie cos mi chodzi , martwi mnie troche ten Przod , opon w rozmiarze 215/40 mam 4 szt jakis nonameow ale dadza rade

205 bede musial nowe zakupic :/

Ty u siebie te 9j pakowales do sedana w quattro tak ?

Opublikowano

tak jak na foto

sedan quattro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.