Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drugi kpl sprzegla i nadal trzesie przy ruszaniu i smierdzi


dawid97531

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowilem zmienic swoje sprzeglo gdyz moj dwumas siadal . Auto jest wystrojone na 220km i 310nm , dodam ze stare sprzeglo nie slizgalo sie ale dwumas drzal gdy przyspieszalem z niskich obrotow . Kupilem kpl sprzeglo sasch na jednomasie auto przy ruszaniu drzalo nie mozliwie, do 2tys. obrotow wydobywal sie dziwny dzwiek kupilem kolejny zestaw jednakrze na dwumasie z zwzmocniona tarcza i dociskiem . .Objawy sa podobne lecz troche mniej odczuwalne przypuszczam ze przez to ze dwumas przyjmuje sporo drgan na siebie , sprzeglo nie klei, przy ostrym przyspieszaniu nie czuc duzego uslizgu ale mocno smierdzi przypalonym sprzeglem . Wydalem juz na to bardzo duzo kasy i juz nie mam sily co obstawiacie czy pompka sprzegla moze miec wplyw na te drgania? Auto to a4 b6 1.8t avj 220km 310nm sprzeglo ddam ze nie chce wyciagac z tego wiecej niz 280km . Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam dwumas SACHS i sprzęgło AMB/BFB/BEX marki LUK Numer: 623 1157 00 SPRZĘGŁO LUK AUDI A4 A6 C5 VW PASSAT B5 1.9 TDI (3243335618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Na k03s z doładowaniem ok 1.25 bara daje radę a auto wazy 1700kg z Qattro.

Jakie masz u siebie doładowanie? Masz jakies logi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...