Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] audi


Gość wladi

Rekomendowane odpowiedzi

Ramki zmień najlepiej na klubowe :gwizdanie: i zawias o 20 -30 mm :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie ma co pisać o autku:) lampki FK świetnie świecą teraz wrzuciłem xenon ale nie mam jeszcze fotek zrobionych...i przyciemniłem szybki potem dodam fotki. Jeżeli chodzi o obniżenie zawiechy to wole komfort. Miałem poprzednie autko (BMW) na glebie nisko i wiem co to jest za męka:) a jeżeli chodzi o ramki to zmienię właśnie się przymierzam...pozdro dla wszystkich[br]Dopisany: 19 Lipiec 2008, 17:29 _________________________________________________Apropo ma ktoś do sprzedania kierownice z airbagiem ta po lifcie z chromowanymi wstawkami jak coś proszę o kontakt 696017944 dzięki z góry tylko normalna cena żeby była :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taka kiere w stanie idealnym :) z mojego autka :) moge ci sprzedac jesli chcesz . fotki masz u mnie w profilu jak chcesz moge ci zrobic dokladne, tylko nie wiem czy ten wieloklin jest taki sam u ciebie jak u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobają mi sie grille no embel w audicach

boczne kierunki zmien na białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram białe kierunki boczne i proponuję srebrne żarówki do przednich kierunków - nie będzie efektu sadzonego jajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladi jak te lampy FK??Pasują bezproblemowo??Nic nie odstaje??Jak w nocy się sprawują??[br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 10:11 _________________________________________________Jakie masz fele?? 17''???Jaki rozmiar kapcia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram białe kierunki boczne i proponuję srebrne żarówki do przednich kierunków - nie będzie efektu sadzonego jajka.

moga być czarne kierunki boczne, ale żarówki w przednich srebrne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi na których stoi to 16'' opony Continental 205/55/16 bez żadnych wariacji:)))[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 09:10 _________________________________________________Jeżeli chodzi o lampki to naprawdę rewelacja, teraz wrzuciłem xenon i pięknie świecą. Tylko żarówki w ringach się przepalają ale ogólnie jest ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...