Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SENDER - kto używa,proszę o opinię ??


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Dość mam już wiercenia w ścianach i plątaniny kabli i myślę zakupić takie urządzenie o nazwie Sender. Przykładowa aukcja http://allegro.pl/item400103768_najlepszy_video_sender_cyfra_polsat_n_dvd_zobacz_.html lub http://www.allegro.pl/show_item.php?item=396169274

Czy ktoś z was tego używa , proszę o opinię . Szczególnie interesuje mnie jak sygnał przenika przez ścianę ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam! generalnie bierz albo z górnej półki cenowo-jakościowej (grubo ponad 100zl) albo wcale,

ja mam takie średnie i na drugim końcu mieszkania 70m2 są pewne zakłócenia czasem (a raczej często ;( )

zwłaszcza jak ktoś stoi w przedpokoju dokładnie pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem,

no i zepsuł mi się ten czujnik do pilota przy odbiorniku, teraz muszę latać z pilotem by przełączyć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrzebuję tego Sendera na dużą odległość ,bo pomiędzy salonem ( tam będzie nadajnik) , a sypialnią ( odbiornik) jest około 7-8 metrów . Chodzi mi tylko o to czy sygnał nie zostaje znacznie osłabiony przez dzielącą nadajnik i odbiornik ścianę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem podobny wyrób marki AverMedia i zakłucał go sygnał wifi - należy na to zwrócić uwagę.

RS

też tak miałem, ale jak się przerzuciłem na inne wifi to jakby już nie koliduje :naughty:

tak czy siak kolego YATES kup coś porządnego, bo sam fakt czy przeniknie przez ścianę nie daję gwarancji dobrego odbioru. Mi np. przez 1min pojawiają się straszne zakłócenia gdy sąsiad u góry coś włączy u siebie (nie wiem co on tam dokładnie włącza ale mi psuje :wallbash: ). chyba że nie mieszkasz w bloku to masz problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie mieszkam w bloku. Co macie na myśli mówiąc o sygnale wifi ??? Mam w domu internet bezprzewodowy z routera TP Link - czy może zakłocać sygnał z Sendera ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem podobny wyrób marki AverMedia i zakłucał go sygnał wifi - należy na to zwrócić uwagę.

RS

też tak miałem, ale jak się przerzuciłem na inne wifi to jakby już nie koliduje :naughty:

tak czy siak kolego YATES kup coś porządnego, bo sam fakt czy przeniknie przez ścianę nie daję gwarancji dobrego odbioru. Mi np. przez 1min pojawiają się straszne zakłócenia gdy sąsiad u góry coś włączy u siebie (nie wiem co on tam dokładnie włącza ale mi psuje :wallbash: ). chyba że nie mieszkasz w bloku to masz problem z głowy.

Pewnie kuchenkę mikrofalową :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...