Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skrzypienie podczas skrecania


patryk10015

Rekomendowane odpowiedzi

to może źle opisałem ale jak sprzęgiełko wysiadło i skręciłem mocno to ciężko powiedzieć czy to był pisk czy skrzypienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi po miesiącu od wymiany płynu od wspomagania na mineral febi zaczęło się takie skrzypienie jakby pod kierownicą coś ocierało lekko, ale nie dawało mi to spokoju i wymieniłem płyn na oryginał g004 i skrzypienie ustało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja płyn wspomagania wymieniałem w grudniu 2012 roku więc jest jeszcze świeży raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie same objawy skrzypienia, tylko jest ta różnica, że im cieplej tym bardziej skrzypi. Wydaje mi sie, że cos na zawieszeniu bo jak odsunąłem okno to było na zew słychac i jak sie auto buja na wybojach to jest to samo. Nie wiem co z tym robic, czy można te gumy jakoś odchylić i fuknąć smaru, czy raczej nie ruszać żeby się syfu nie nazbierało. Zaczyna mnie to coraz bardziej meczyć:/ Pomóżcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez od jakiegos czasu mam irytujace skrzypienie dochodzace za kokpitem. Skrzypi najbardziej w upalne dni, na nierownosciach, na prostej drodze, przy kreceniu kierownica, przez caly czas. Zaczelo sie to od ustawienia zbieznosci i z kazdym tygodniem jest coraz gorzej. Podejrzewam drazki gdyz zostaly stare i z pod gumy jednego wyleciala woda chodz gumy cale, ale chyba oslona byla zapieta na srubie wiec sczelina mogla byc. Jutro podjade do speca od audi i sprobuje sie dowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...