Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako pierwszy mod powinna być zmiana tych luster zew. bo trącą jeszcze W210... :decayed: Pakuj po pierwszym albo jeszcze lepiej drugim "lifcie" auto z boku zyska trochę świeżości... :wink:

Opublikowano

ML bardzo fajne autko :)

jak leciałem z przyczepką a na przyczepce skuter do 150 km/h to spalanie średnie Olsztyn-Sosnowiec 9,4

2012_07_06_09_44_13_987.jpg

ps. moim zdaniem skrzynia chodzi lepiej niż w X6 35d

Opublikowano
[

Widać to w miarę na filmiku ale następnym razem zrobię takie porównanie.

Nie doczytałem opisu filmiku i go wcześniej nie obejrzałem :decayed:

Można jeszcze bardziej obniżyć tak jak np. w Q7 czy Cayenne ?

VW Touareg też był brany pod uwagę ?

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia faktycznie ładnie pracuje. Nic nie szarpie i zmiana biegów jest praktycznie nie odczuwalna. Spalanie mnie zaskoczyło bo myślałem że poniżej 12 nie zejdzie. Dużo jeżdżę Viano 2.2 Cdi 4x4 i średnie mam zazwyczaj ok 13. Także ML z tym silnikiem wypada naprawde dobrze.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany 05-06-2013 at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 23:22 ----------

[

Widać to w miarę na filmiku ale następnym razem zrobię takie porównanie.

Nie doczytałem opisu filmiku i go wcześniej nie obejrzałem :decayed:

Można jeszcze bardziej obniżyć tak jak np. w Q7 czy Cayenne ?

VW Touareg też był brany pod uwagę ?

Niestety bardziej obniżyć się nie da. Ale jak się utwardzi w trybie sport to można sobie trochę pośmigać

i nawet fajnie to jedzie. Touarega chwilę rozważałem ale jakoś brakuje mi przekonania do VW i się nie zdecydowałem.

Opublikowano

Jedno z najładniejszych aut w klasie SUV z tych roczników :naughty: prawie tak ładne jak X5 :wink:

Kolega ma identycznego, świeżo po naprawie Airmatic... ponoć dość częsta przypadłośc Merca :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

No niestety jest to dość częsta przypadłość. U mnie na szczęście amorki są świeżo po wymianie więc mam nadzieję że trochę pojeździ. X5 też mi się podoba:naughty: i to nawet bardzo tylko niestety w tym przypadku przeważyło kilka centymetrów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.