Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Zbyt wysoki poziom oleju


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

jutro zrobie foto bagnetu znaczy tego co z niego pozostalo. Postaram sie to lepiej opisac chodzi mi o ta czesc - rurka wychodzaca z silnika w ktora wkladamy bagnet na koncu tej rurki jest taki kolnierz chyba plastikowy w ktory to wkladamy bagnet.. i mam pytanie jak zdemontowac. Czesc plastiku z bagnetu tam utknela i nawet jak kupie nowy bagnet a pozostawie resztke plastiku w tym jak to nazwalem kolnierzu to i tak nie bede pewiem prawidlowego poziomu. Za tydzien jade nim do pl wiec auto musi byc na 100 sprawne mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wiem o co Ci chodzi-końcówka koloru pomarańczowego nasadzona na bagnet. Jeśli niewiele z niej zostało -płaski śrubokręt ,cudowne narzędzie jakim jest młoteczek :thumbup: i rozpruwasz delikatnie plastik uważając by nic nie wpadło do środka.Nakładasz nową rurkę i po krzyku. 2 min roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wymieniałem bo przez to gówno miałem o 1 litr oleju za duzo, też miałem to popękane i prowizorycznie sklejone taśmą przez poprzedniego cymbała, za nową oryginalna końcówkę w aso dałem 10 zł. - zciagłem starą i nasunołem do oporu nową (jest ogranicznik) i po sprawie minutka roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie kiepski jest tam dostep a to gowienko ani drgnie a troche sie boje ze cos wpadnie do srodka moze przytkam czyms otwor.. sprobuje jutro na spokojnie dzieki za info :notworthy:

http://www.allegro.pl/item279405648_rurka_miarki_oleju_bagnet_lejek_vw_golf_seat_audi.html

http://www.allegro.pl/item284981171_bagnet_miarka_oleju_vw_seat_audi_skoda.html#photo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to takimi długimi cieniutkimy szczypcami wysiągałem,ale na pewno jakieś małe okruchy wpadły do misy olejowej,ale to było dawno i nic sie nie dzieje.co do oleju to przy wymianie leje sobie 3litry,odpalam silnik na 10minut,gasze i po pięciu minutach sprawdzam stan oleju,dolewam jeszcze szklaneczke i z moich wyliczen to dokładnie wychodzi 3,25litra,na bagnecie wtedy jest dokładnie1/2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...