Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głosniki Tył


Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Mam pytanie bo mam 3 wtyczke (zółta) a w radio wchodza 2. Czy to jest wtyka na tylnie glosniki? Trzeba poprzekladac piny albo cos w tym stylu zeby tyl gral. Jeszcze nie bylem patrzec i nie wiem czy wogole idzie okablowanie na tyl.

Audi A4 B5 1995r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,rozumiem ze teraz chcesz zalozyc nie ori radyjko,wiec musisz kupic adapter ktory ci uruchomi tylne glosniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

Ja mam inaczej troche bo po wyciagnieciu ORI Concerta chcialem wmontowacJVC KD-R411 ale zmienilem na KD-R741.

Kupilem taki adaptor:

CTSAD003.2 Audi A3, A4, TT Audi A3, A4, TT Steering Stalk Control Adaptor Phone

i niby wszystko gra ale tyl i sub na polce ciszej:kwasny:

Rozumiem, ze tyl zazwyczaj powinien byc ciszej ale w ori Concercie gral na tym samym poziomie. Nie trezeba bylo nic regulowac faderem czy balansem.

Tyl podpinany jest pod wyjscie RCA z tylu radia na sub/tyl i regulacja poziomu wzmocnienia wyjscia jak i LOUDness nic nie zmienia.

Czy cosik mi potrzeba do tego zestawu czy pchnac auto ze skarpy?:angry:

Prosze, pomozcie bo mnie trafi!

Wpienia mnie sluchanie radia i tych samych piosenek jak i tej samej jednej plyty (brak zmieniarki).

Dodam jeszcze, ze wszystkie inne opcje jak i sterowanie z kierownicy dzialaja bez zarzutu.

741 nawet lepiej sie steruje z kiery bo wszystko po jednym przewodzie idzie. Kd411 mial malego 3,5 jack-a i trzeba bylo kilka pokrecen wykonac by przeskoczyla glosnosc czy utwor o jeden stopien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko posiadam ori radio chours 1 i mam głośniki w przednich drzwiach i z tyłu w półce czy dało by rade do tego wszystkiego zamontować jeszcze głośniki w tylne drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...