Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Pierwsze auto czarne A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym pokazać Wam swoje pierwsze auto jakim jest Audi A4 B5 1.9 TDI 110 KM 1997r.

To co pamiętam z wyposażenia :

- 4x el. szyby

- el. szyberdach

- el. i podgrzewane lusterka

- ABS

- climatronic

- automatyczna skrzynia biegów

- 2x podłokietnik

- domykanie i otwieranie szyb z pilota

- skórzana tapicerka

- tempomat

- el. fotel kierowcy

Przeprowadzone naprawy :

- generalny remont skrzyni biegow

- wymiana oleju + filtry

- wymiana amortyzatorów tył

- wymiana przedniego zawieszenia

Planowane naprawy :

- rozrząd

- przeguby przód

Dorzucam kilka zdjęć. Robione na szybko, więc przepraszam za jakość.

View image: Zdjecie0081

View image: Zdjecie0082

View image: Zdjecie0083

View image: Zdjecie0080

Opublikowano

Fajna gablotka i skora miazga :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dziekowac :)

Opublikowano

Dobra skaja nie jest zła:kox:

Dopisz plany na mody bo serią pewnie nie pojeździsz.

Wybij kata i jedz na sofy, autko będzie się o wiele lepiej odpychać:wink:.. tylko ten automat:doh:

Opublikowano

Rzeczywiscie skóra niszczy:) Bezawaryjności!

Opublikowano
  • Autor

Niszczy w sensie pozytywnym czy negatywnym ? Planuje mody ale najpierw przez wakacje trzeba siana zarobic.

Chcialbym zmienic :

-felga 17"

- obznizyc go jakies 30- 40mm ( nie chce totalnej gleby )

- odswiezyc lakier ( kompletne malowanie )

- delikatnie przyciemnic szyby

Chce dojsc do takiego stanu jak ta Audiczka na filmie ( Pozdrawiam wlasciciela :) )

Opublikowano

Pozytywnym! Dla mnie już 1BE było niskie, ale to przez te progi na osiedlach, 3-4 osoby na pokładzie i murowane walenie podłogą w glebę.

Dlatego teraz mam kozę 1BA.

A ten filmik widziałem, trochę roboty i $ tam poszło, ale efekt jest.

Opublikowano
  • Autor

A moglbys mi wytlumaczyc o co chodzi z tym 1BE 1 BA? Niedlugo konczy mi sie sesja i ruszam do pracy zarobic siano i chce wpakowac w auto, a nie chce wlasnie zrobic totalnej gleby. Chce zeby dalo sie normalnie jezdzic a nie uwazac na kazdym kilometrze

Opublikowano

ładne autko :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
A moglbys mi wytlumaczyc o co chodzi z tym 1BE 1 BA? Niedlugo konczy mi sie sesja i ruszam do pracy zarobic siano i chce wpakowac w auto, a nie chce wlasnie zrobic totalnej gleby. Chce zeby dalo sie normalnie jezdzic a nie uwazac na kazdym kilometrze

1BA to standardowy typ zawieszenia, a 1BE (sport) i 1BV to -20mm, z tą różnicą że 1BV jest sztywiejsze od 1BE. Gleby nie zrobisz żadnym z fabrycznych typów zawieszenia, więc jeżeli chcesz -30 / 40 mm to raczej tylko gwint wchodzi w grę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.