Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KluBB

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie słyszeliście o jakimś miejscu gdzie można podjechać ze swoją chemią i umyć samemu auto na 2 wiadra? Bezobsługowe odpadają. Kiedyś były takie miejsca, np na Rychtalskiej...
  2. jakieś białe lampki do halogenów też ogarnie do b8? jak otwieram auto wieczorem i widzę białe neony, a pod nimi żółte przeciwmgielne to aż wstyd....
  3. KluBB odpowiedział(a) na Osta temat w 2.0TDI
    Z wtrysków błędów nie ma? W Tiguanie mi budą szarpało ( prawdopodobnie bo zalaniu syfiastego paliwa). Też nie zawsze, od czasu do czasu po odpaleniu szarpał, zazwyczaj po przejechaniu krótkiego odcinka wszystko ustawało. Po kilku kolejnych tankowaniach samo ustąpiło. .... ale ja miałem ewidentnie błędy na jednym wtryskiwaczu.
  4. Moje b7 idzie na sprzedaż. Jakby ktoś szukał 1.9 w avancie to całe info jest tu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315711-sprzedam-audi-a4-b7-2006r-19tdi-brb-bez-dpfa-czarna-perla-avant/
  5. Trzeba było dać do działu warsztat tego bażanta:-) DIY by był nowy:-)
  6. Co 15 tys. Idzie Motul i komplet filtròw.
  7. Bez przesady, to nie jest takie śliskie, że nie da się jeździć po tej chemii. Środki są dedykowane do skóry i gdybym miał utrudnioną jazdę to bym ich nie stosował. Tyle w temacie.
  8. KluBB odpowiedział(a) na quattro87 temat w Audi A4 B5
    Nie, tu był spokój. Ale żeby ruszyć na mocno rozgrzanym musiałem naprawdę przygazować. Inaczej szarpało jakby bieg nie wszedł do końca.
  9. KluBB odpowiedział(a) na quattro87 temat w Audi A4 B5
    Miałem to samo w b5, Sprzęgło brało dosłownie na ostatnim 0,5cm, szarpało przy ruszaniu, ale nigdy się nie ślizgało, Raczej jeszcze pojeździsz zanim zacznie się ślizgać i to pewnie kilka miesięcy.
  10. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295243-lakiernik-warszawa/#entry4456203- tu koledzy dają kontakt do lakiernika z Wawy.
  11. KluBB odpowiedział(a) na rafi10612 temat w Audi A4 B6
    A może to jakiś moduł od czujnika zmierzchu albo deszczu skoro w lampce siedziało.
  12. Mi się w poprzednim b5 nie paliła kontrolka od grzania świec, powód przepalona żarówka. Nie wiem jak tam z dostępem w b6/b7 ale może i u Ciebie się przepaliła.
  13. Poszukaj na forum, napewno ktoś polecał już dobrego lakiernika z Waw-y.
  14. Najlepiej podjechać do dobrego lakiernika i się dogadać co będzie szybciej i taniej. Jak się znajdzie dobrą używkę bez odprysków to szybciej będzie przemalować, czy taniej/drożej nie wiem. Kwestia ceny błotnika i lakierowania.
  15. Po wciśnięciu guzika powinna zapalić się pomarańczowa kontrolka na desce, że ESP masz wyłączone. Także jak wyżej chłopaki piszą masz coś nie styka u Ciebie pewnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.