-
Spoty wrocławskie
Panowie słyszeliście o jakimś miejscu gdzie można podjechać ze swoją chemią i umyć samemu auto na 2 wiadra? Bezobsługowe odpadają. Kiedyś były takie miejsca, np na Rychtalskiej...
-
Spoty wrocławskie
jakieś białe lampki do halogenów też ogarnie do b8? jak otwieram auto wieczorem i widzę białe neony, a pod nimi żółte przeciwmgielne to aż wstyd....
-
Telepie samochodem?
Z wtrysków błędów nie ma? W Tiguanie mi budą szarpało ( prawdopodobnie bo zalaniu syfiastego paliwa). Też nie zawsze, od czasu do czasu po odpaleniu szarpał, zazwyczaj po przejechaniu krótkiego odcinka wszystko ustawało. Po kilku kolejnych tankowaniach samo ustąpiło. .... ale ja miałem ewidentnie błędy na jednym wtryskiwaczu.
-
Spoty wrocławskie
Moje b7 idzie na sprzedaż. Jakby ktoś szukał 1.9 w avancie to całe info jest tu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315711-sprzedam-audi-a4-b7-2006r-19tdi-brb-bez-dpfa-czarna-perla-avant/
-
Spoty wrocławskie
Trzeba było dać do działu warsztat tego bażanta:-) DIY by był nowy:-)
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Co 15 tys. Idzie Motul i komplet filtròw.
-
Zestaw do renowacji kierownicy
Bez przesady, to nie jest takie śliskie, że nie da się jeździć po tej chemii. Środki są dedykowane do skóry i gdybym miał utrudnioną jazdę to bym ich nie stosował. Tyle w temacie.
-
Drganie sprzęgła
Nie, tu był spokój. Ale żeby ruszyć na mocno rozgrzanym musiałem naprawdę przygazować. Inaczej szarpało jakby bieg nie wszedł do końca.
-
Drganie sprzęgła
Miałem to samo w b5, Sprzęgło brało dosłownie na ostatnim 0,5cm, szarpało przy ruszaniu, ale nigdy się nie ślizgało, Raczej jeszcze pojeździsz zanim zacznie się ślizgać i to pewnie kilka miesięcy.
-
Blotnik-ratować czy szukać używki.
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295243-lakiernik-warszawa/#entry4456203- tu koledzy dają kontakt do lakiernika z Wawy.
-
Nieznana rzecz
A może to jakiś moduł od czujnika zmierzchu albo deszczu skoro w lampce siedziało.
-
Jak sprawdzic czy mam ESP 1.6
Mi się w poprzednim b5 nie paliła kontrolka od grzania świec, powód przepalona żarówka. Nie wiem jak tam z dostępem w b6/b7 ale może i u Ciebie się przepaliła.
-
Blotnik-ratować czy szukać używki.
Poszukaj na forum, napewno ktoś polecał już dobrego lakiernika z Waw-y.
-
Blotnik-ratować czy szukać używki.
Najlepiej podjechać do dobrego lakiernika i się dogadać co będzie szybciej i taniej. Jak się znajdzie dobrą używkę bez odprysków to szybciej będzie przemalować, czy taniej/drożej nie wiem. Kwestia ceny błotnika i lakierowania.
-
Jak sprawdzic czy mam ESP 1.6
Po wciśnięciu guzika powinna zapalić się pomarańczowa kontrolka na desce, że ESP masz wyłączone. Także jak wyżej chłopaki piszą masz coś nie styka u Ciebie pewnie.
KluBB
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta