Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zderzak s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam! mam mały problem odnośnie zderzaka s-line (przód) kupiłem auto z fabrycznymi ksenonami i chciałbym zamontować zderzak s-line, tylko, że jest bardzo ciężko z zakupem, jest jeden na allegro ale za 2100 :kwasny: trochę drogi........ zderzaki bez sprysków są tańsze można kupić już za 1100/1200zł, a gdybym tak zamontował zderzak bez sprysków? autko i tak myje dwa razy w tygodniu wiec lampy są czyste czy byłby to jakiś problem dla ksenonów? (panów w "czapkach nie obawiam się :wink:)

Opublikowano

problem by był jak trafisz na policje która karze ci uruchomić zmywanie reflektorów

Opublikowano

kup samą dokładkę s-line i załóż do swojego zderzaka

Opublikowano
  • Autor

z tego co wiem cos tam trzeba przerabiać, bardzo to skomplikowane?

Opublikowano

Było o tym fotostory na audizine.com Poszukaj :)

Opublikowano
z tego co wiem cos tam trzeba przerabiać, bardzo to skomplikowane?

nic skomplikowanego ,zrób wszystko jak jest opisane na audizine.com bez problemu dasz radę

Opublikowano

Nie jest tak źle :)

Opublikowano
  • Autor

czekam jeszcze na info w sprawie zderzaka, zadzwoniłem dziś to jednego typa i niby jego kolega ma na sprzedaż zderzak pod spryski, poczekamy, zobaczymy :wink:

---------- Post dopisany 11-06-2013 at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 23:14 ----------

tak wiec zderzak zakupiony, udało się kupic :wink:

Opublikowano

Za ile ;)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam,

Korzystając z założonego wątku na temat zderzaka S-line chciałbym zapytać o jedną kwestię. Czy w porównaniu do zderzaka seryjnego (A4 B6) zderzak s-line jest dużo niższy? czy nie ma groźby zahaczania o krawężniki? Ja mam akurat zawieszenie 1BE, ale pytanie jest ogólne. Czy ktoś sprawdzał o ile cm niżej siedzi zderzak s-line?

Dzięki Panowie.

Opublikowano
Witam,

Korzystając z założonego wątku na temat zderzaka S-line chciałbym zapytać o jedną kwestię. Czy w porównaniu do zderzaka seryjnego (A4 B6) zderzak s-line jest dużo niższy? czy nie ma groźby zahaczania o krawężniki? Ja mam akurat zawieszenie 1BE, ale pytanie jest ogólne. Czy ktoś sprawdzał o ile cm niżej siedzi zderzak s-line?

Dzięki Panowie.

Jest trochę niższy ale raczej nie wiele.

Opublikowano

A co do sprysków to zakleisz i nikt Ci nie ma prawa powiedzieć " włącz pan spryski" bez jaj już. :wink:

Opublikowano

U mnie krawędź zderzaka od podłoża z przodu to 185 mm. Mierzone na trochę krzywej nawierzchni.

Opublikowano
U mnie krawędź zderzaka od podłoża z przodu to 185 mm. Mierzone na trochę krzywej nawierzchni.

A jakie masz zawieszenie?

Opublikowano
u mnie krawędź zderzaka od podłoża z przodu to 185 mm. Mierzone na trochę krzywej nawierzchni.

a jakie masz zawieszenie?

1bv

Opublikowano

zderzak jest niższy o około 3 cm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.