Skocz do zawartości
IGNOROWANY

montaż gazu, pomoc w wyborze konfiguracji


majkel2020

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie!

Zdecydowałem sie na montaż gazu. Zakład w zasadzie wybrany. Dylemat co do gratów. Podstawowa zaproponowana konfiguracja:

STAG 200 + VALTEKI + TOMASETTO - 1650 PLN. STAG 4+ - 1850. STAG 4+ i wtryski HANA - 2350 PLN. I teraz pytanie, czy warto do wtrysków dopłacić tyle pieniędzy i czy ten konfig jest dobry/znośny. Ewentualnie co byście wymienili na coś innego. Czytałem ze valteki są głośne i wolne. Ale czy HANA jest warta tych 500 zł dopłaty. Chce założyć gaz i zapomnieć że go mam i jestem w stanie zapłacić wiecej. Pytanie tylko czy warto? Z góry dziękuje za pomoc. W drugim zakładzie usłyszałem z kolei "na szczeście nie zakłądamy STAGA" i chcą włożyć jakiś vtek ale chyba cos przekrecilem i do tego HANA za 2500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie!

Zdecydowałem sie na montaż gazu. Zakład w zasadzie wybrany. Dylemat co do gratów. Podstawowa zaproponowana konfiguracja:

STAG 200 + VALTEKI + TOMASETTO - 1650 PLN. STAG 4+ - 1850. STAG 4+ i wtryski HANA - 2350 PLN. I teraz pytanie, czy warto do wtrysków dopłacić tyle pieniędzy i czy ten konfig jest dobry/znośny. Ewentualnie co byście wymienili na coś innego. Czytałem ze valteki są głośne i wolne. Ale czy HANA jest warta tych 500 zł dopłaty. Chce założyć gaz i zapomnieć że go mam i jestem w stanie zapłacić wiecej. Pytanie tylko czy warto? Z góry dziękuje za pomoc. W drugim zakładzie usłyszałem z kolei "na szczeście nie zakłądamy STAGA" i chcą włożyć jakiś vtek ale chyba cos przekrecilem i do tego HANA za 2500.

ja mam 1.8 ADR i mam instalacje STAG 4 wtryski też i jestem zadowolony :wink: samochód dobrze pracuje na gazie jak i benzynie także ja moge polecić staga 4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valtektów nie bierz. hana/barracuda bedzie lepsza ale znacznie drozsza. pomysl nad AC W01 - dobre wtryski za swoja cene

ogolnie to proponowałbym stag4+, AC WO1 (albo drozsza hana lub barracuda), KME Silver albo AC R01. butla w kolo 630/220 zamontowana zgodnie z kierunkiem jazdy.

wejdz też na forum lpg i sobie poczytasz jakie sa polecane zestawy do tego silnika. jest tego sporo bo to golfy, octavie, a3 itd jezdza z tym silnikiem. znajdziesz tez tam polecany warsztat w swojej okolicy. nie oszczedzaj na montażu. to jazda ma byc potem tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie!

Zdecydowałem sie na montaż gazu. Zakład w zasadzie wybrany. Dylemat co do gratów. Podstawowa zaproponowana konfiguracja:

STAG 200 + VALTEKI + TOMASETTO - 1650 PLN. STAG 4+ - 1850. STAG 4+ i wtryski HANA - 2350 PLN. I teraz pytanie, czy warto do wtrysków dopłacić tyle pieniędzy i czy ten konfig jest dobry/znośny. Ewentualnie co byście wymienili na coś innego. Czytałem ze valteki są głośne i wolne. Ale czy HANA jest warta tych 500 zł dopłaty. Chce założyć gaz i zapomnieć że go mam i jestem w stanie zapłacić wiecej. Pytanie tylko czy warto? Z góry dziękuje za pomoc. W drugim zakładzie usłyszałem z kolei "na szczeście nie zakłądamy STAGA" i chcą włożyć jakiś vtek ale chyba cos przekrecilem i do tego HANA za 2500.

ja mam 1.8 ADR i mam instalacje STAG 4 wtryski też i jestem zadowolony :wink: samochód dobrze pracuje na gazie jak i benzynie także ja moge polecić staga 4 :wink:

ja mam taki zestaw u siebie:

Tydzień temu wleciał LPG STAG :naughty: w skład wchodzi:

Reduktor: OMUL CPR

ZBIORNIK: 51 litrów

UKŁAD STERUJĄCY: 4ECO

WTRYSKI: REG FAST by OMV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownil to LPG TECH ponoc tworca STAGA go stworzyl tyle ze dla konkurencyjnej firmy i teoretycznie jest ulepszona wersja STAGA. mi zalozyli do 1.8 sterownik LPG TECH (odpowiednik stag4, ale nie pamietam dokladnie ktory nr) + wtryski HANA i sprawuje sie dobrze, praktycznie nie czuc roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...