Treść opublikowana przez Sliwka
-
jak zrobic zeby oryginalne radio Audi Concert CD odbieralo mp3
a co z adapterami do concertow kolegi DeeJayKill ? Wielu forumowiczow ma taki patent wlacznie ze mna i sobie chwala. Koszt z tego co pamietam 60zl i mozna spokojnie podlaczyc mp3 czy tele przez aux
-
Błąd poduszki siedzenia kierowcy/pasażera b7
zakleić kontrolke lub wyciagnac zaroweczke
-
Listwa/Listwy dolne drzwi Audi A4 B5
Tylko ori, poszukaj po necie jak wygladaja zalozone te niby zamienniki. W VW we wro listwy do a4 b5 tyl 95zl przod ok 150zl sztuka
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
igla strzykawka i klej w plynie, moze byc bonaterm na pedzel lub do natrysku, ale wydasz kase a i tak nic to nie da, jedynym rozsądnym wyjsciem jest obklejenie na nowo calej podsufitki nowym materialem lub zakup uzywki
- Dlawienie silnika
-
Tapicerka - Czyszczenie parą, parownica.
podbijam pytanie bo sam jestem ciekaw
-
Zacieki po spłukiwaniu
plyn do mycia kabin prysznicowych z lidla i nie ma problemu zaciekow:decayed:
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Rękami to wiesz co sobie możesz pogładzić Pozatym szkoda mi prądu na kolejne odpisywanie bo widze ze Ty wiesz lepiej. Rob po swojemu a czytający mam nadzieje wyciagna wlasne wnioski
-
Lakierowanie - źle dobrany lakier ?
szczerze to ja po tych fotkach nie widze zadnej roznicy:decayed: tak pozatym to nigdy zaden zaklad nie dobierze na 100% lakieru, jedynie roznica moze byc mniej lub bardziej widoczna
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Najlepiej jedź obczaić na żywo jak to wygląda, na pewno masz w pobliżu hurtownię. Mi we Wrocku proponowali w jednej material za 60zl/m, a kawalek dalej ten sam material juz za 25zl;-) Kolegi Regi .......po kolei: materiału przede wszystkim nie naciągamy. Pod żadnym pozorerm. Materiał ma się sam układać. Jedyne miejsce gdzie trzeba trochę materiałowi pomoć to wgłębienia na rączki i lampki, ale i tu staramy sie naciagac material jak najmniej. Opalarka zbędna, a nawet szkodliwa. Materiał smarujemy tak samo jak podłoże, kleje kauczukowe mają to do siebie, że trzeba posmarować obie łączone powierzchnie, odczekac chwile az rozpuszczalnik wyparuje i docisnąć. Pod żadnym pozorem NIE DOCISKAC REKAMI. Do dociskania materialu uzywamy gąbki - proste i skuteczne:wink:
-
Różnica w wygłuszeniu przedlift/polift
nie wiem jak w przedlifcie ale polift ma dach fabrycznie wygluszony kawałkiem kartonu. dramat:grin:
-
Zablokowane tylne lewe drzwi
podjedz na spota to chlopaki Ci to ogarna, albo zapraszam do mnie w tygodniu
-
Problem z odpalaniem
gdzies na necie widzialem jakie charakterystyki powinny byc na obu odwodach tego czujnika. problem jest taki ze na obwodzie 1 jest inna krzywa niz na 2gim. mi juz obwod do zegarow padl 2 razy w ciagu 2 miesiecy, na szczescie od ponad roku cisza:decayed: ciekawe jest to ze najczesciej pada wlasnie ten od zegarow, moje podejrzenie jest takie, ze sa tak na prawde 2 typy tych czujnikow do roznych silnikow - trzeba kupic odpowiedni, bo ten zly bedzie padal
-
Zaprawki, małe wgnioty, pokorodowane uszczelki wokół szyb itp. - WWA i okolice
po 1sze wrzuc jakies foty, z powietrza raczej nikt nic nie wywróży:wink: co do uszczelek na tylnej szybie to są w łatwy sposób do wymiany, wchodzą na wcisk, także kupujesz nową (jakąkolwiek), docinasz i zakladasz
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
3cm powinno być git, ja kleiłem u siebie dość grubą gąbką i dałem radę bez problemu, a jakoś bardzo rozciągliwy ten materiał nie był. generalnie dużo zabawy z tym jest - oprócz podsufitki musisz obkleić słupki (albo dokupić) i jeśli nowy kolor nie będzie się komponował z osprzętem to też dodatkowe koszty
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
ja mam warte blue juz 2 lata i poki co bez problemu, w zimie od strzalu, takze firme polecam
-
[B6 AVF] Odpryski na masce
ja lakier, który mi został po lakierowaniu klapy po spękaniu lakieru od tej plastikowej listwy, wlalem do pojemniczka po lakierze do paznokci i tym sobie robie zaprawki jak trzeba, tzn co każde konkretne mycie auta wychodzą takie smaczki. Generalnie nie ma sie co przejmować odpryskami tylko, jak rdzewieje to oczyścić, np małym śrubokrętem czy nożykiem, nałożyć kropelkę zaprawki i po problemie
-
Proszę o analizę - szarpie przy przyspieszaniu
poruszalem troche kablami i wtyczkami pod maska i temat ucichł z szarpaniem, ale jestem pewny ze niedlugo powroci, to sie do Ciebie wybiore. Najpierw musze ogarnać wymiane oleju i filtrow. Gdzie sie mozemy ustawic we wro?
-
Proszę o analizę - szarpie przy przyspieszaniu
Witam, autko zaczęło mi szarpać przy przyspieszaniu, zanim wybiore się do mechanika prosiłbym Was o spojrzenie co może być nie tak. Auto szarpie głównie na niskich obrotach, ociężale wchodzi na wyższe, od ok 2,5-3,5k jest w miare, po czym od 3,5-4,5k znowu szarpie, ale ponieważ prędkość jest wyższa i obroty, jest to odczuwalne mniej, ale słyszalne. Prosze o wyrozumiałość i uwagi - to moje pierwsze logi:wink: Log (0 - 002) Log (1 - 011) Log (2 - 004) Log (3 - 023,007,007) Log (4 - 003,003) Log (5 - 000) Log (6 - 000,001,002,000,001,002,000,001,002,000,001,002) Log (7 - 003,004,011) ---------- Post dopisany 03-07-2014 at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2014 at 23:10 ---------- Anybody? z tego co ja wykminiłem, to wartości zmierzonego powietrza się nie zgadzają chyba, pytanie tylko czy to przeplywka czy np filtr zapchany
-
Halas przy wciśniętym sprzęgle
swierszcz przy wcisnietym sprzegle to standardowy objaw padajacego docisku, moglo sie zdarzyc ze przy okazji i dwumas trzeba bylo wymienic - u mnie na szczescie dwumas byl dobry i wymienilem niedawno tylko komplet sprzegla
-
Czym zmyć wosk?
czyli jade cleanerem i nastepnie po wyschnieciu nakladam wosk? czy musze jeszczze raz umyc auto szamponem przed nalozeniem wosku?
-
Czym zmyć wosk?
cleaner zmywa wosk? odswieza go? mozesz cos polecic:wink:
-
Czym zmyć wosk?
Witam, problem mam taki, ze nakladajac wosk natty's blue na maske troche za dlugo czekalem z polerka, i zostaly brzydkie smugi i wosk nie swieci sie na maksa, tak jak powienien:-) domyslam sie, ze zeby to poprawic musze zmyc stary wosk i nalzyc jeszcze raz, czy tak? czym zmyc stary wosk z auta?
-
A4 b5, 1.8
za 10 tysi to ciezko bedziesz mial sprzedac
-
Świerszcz przy wciskaniu sprzegła
Podbije temat bo mam podobny problem w B5 ARG - na zimnym cos zaczelo mi świszczeć po wciśnięciu sprzęgła i przy ruszaniu, jak sie rozgrzeje to jest OK. Pytanie na ile to jest pilne do zrobienia? Chciałem na wakacje lecieć ok 1k km, pomóżcie, bo jak coś to musze zmontować auto zastępcze:wink: