Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak zrobic zeby oryginalne radio Audi Concert CD odbieralo mp3


byczek821

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz kupić zmieniarkę mp3 na karty pamięci lub USB. Innej opcji nie ma. Wrzucasz ją do schowka i tyle.

http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-audi-vw-skoda-mp3-hit-i4712030337.html

albo

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-audi-vw-seat-skoda-gls-8zl-i4667023260.html

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić zmieniarkę mp3 na karty pamięci lub USB. Innej opcji nie ma. Wrzucasz ją do schowka i tyle.

http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-audi-vw-skoda-mp3-hit-i4712030337.html

albo

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-audi-vw-seat-skoda-gls-8zl-i4667023260.html

Ta 2 zmieniarka potrafi obsłużyć usb/jack/sd i do tego jeszcze zmieniarkę cd która mam w bagażniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie, fajna sprawa :)

http://audio-link.eu/features-usb/features-usb.html

to jest emulator zmieniarki, tworzysz 6 katalogów na pendrive CD01...CD06 i to działa jak zmieniarka CD. Przełączasz się między katalogami. W jednym katalogu mozesz miec 99 utworów.

Edytowane przez kapitan_chaos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za podpowiedź wiedziałem o tej opcji ale myślalem ze są jakieś inne ( tańsze ) sposoby bo na obecna chwilke mam krucho z kasą ale jescze raz bardzo DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić zmieniarkę mp3 na karty pamięci lub USB. Innej opcji nie ma. Wrzucasz ją do schowka i tyle.

http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-audi-vw-skoda-mp3-hit-i4712030337.html

albo

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-audi-vw-seat-skoda-gls-8zl-i4667023260.html

Czym się różni ta pierwsza od drugiego linku? Oprócz ceny oczywiście [emoji12]

----NOTE3----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu i tylko tym :

cyfrowa jakość dźwięku(przetwornik 20 bit) porównywalna z CD-HAHA porównywalna z CD :grin:

Tak na serio wziąłbym tą droższą. Jest dłużej na rynku i wygląda jeszcze jakoś do ludzi. Ogólnie jedno i drugie to ten sam syf który pewnie spisuje się w miarę ok. Co was tak na te mp3 wszystkich ciśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej podpiąć telefon przez aux, lub pena, niż wozić stos płyt w aucie Co nie?[emoji12]

----NOTE3----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to spojrzeć. Ja wolę stos płyt i normalne granie. Poza tym ten stos leży w domu na stojaku a w aucie wożę tylko tyle ile wejdzie do zmieniarki czyli 12. 12 x średnio 18 utworów = 216 kawałków. Najlepszych bo robię sobie składanki. Raz na 2-3 msc robię zmianę i tyle. Mam porządne granie. Po co mi więcej. Aux też mam żeby fona ze Spotyfi podpiąć. Po prostu nasłuchałem się dobrego sprzętu i teraz kuje mnie w ucho słabe granie. A im lepszy sprzęt tym bardziej słychać jakim syfem jest mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Wam wszystkim dobrą radę. Jestem fanem muzyki i mam zryty łeb ale myślę , że nie jestem sam. Jeśli chcecie mieć porządne granie i zacząć od sensownej jednostki która ma aux, usb , sd to jest tylko jedna opcja:

Po zakupie powoli lecz sukcesywnie dokupywać kolejne graty i wywalać śmieciowate bose czy tam nokie i ładować 2 way + sub.


Dodam , że radio długi czas nie produkowane i tylko rynek wtórny. Teraz już takich nie robią.


Myślę , że ramkę można prysnąć na czarno (nie lubię srebrnych jednostek) i jakoś się to będzie komponowało. Raczej łatwo też wymienić podświetlenie gałki itp na czerwone czy jak tam wolicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to spojrzeć. Ja wolę stos płyt i normalne granie. Poza tym ten stos leży w domu na stojaku a w aucie wożę tylko tyle ile wejdzie do zmieniarki czyli 12. 12 x średnio 18 utworów = 216 kawałków. Najlepszych bo robię sobie składanki. Raz na 2-3 msc robię zmianę i tyle. Mam porządne granie. Po co mi więcej. Aux też mam żeby fona ze Spotyfi podpiąć. Po prostu nasłuchałem się dobrego sprzętu i teraz kuje mnie w ucho słabe granie. A im lepszy sprzęt tym bardziej słychać jakim syfem jest mp3.

No właśnie o to chodzi ze ja nie mam zmieniarki cd

----NOTE3----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś bardzo obeznany w tym temacie mógłby zrobić podsumowanie? Czyli jak uzyskać najlepszą jakość muzyki korzystając tylko z oryginalnego radia/navi, tak aby używać mp3/aux/usb/cd (najlepiej możliwość korzystania z każdego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z oryginalnego radia uzyskasz co najwyżej mierną jakość. Chłopaki wrzucając porządne radio do śmieciowatego bose piali , że grało klasę lepiej. Od razu wiadomo jakim syfem są te fabryczne radia. Pasują tylko do deski nic więcej. Jeśli chcesz fabryczne masz zmieniarki mp3 na allegro. Wybierz jaką chcesz bo wpływu na dźwięk to mieć nie będzie. Z gó..na bata nie ukręcisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z adapterami do concertow kolegi DeeJayKill ? Wielu forumowiczow ma taki patent wlacznie ze mna i sobie chwala. Koszt z tego co pamietam 60zl i mozna spokojnie podlaczyc mp3 czy tele przez aux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z oryginalnego radia uzyskasz co najwyżej mierną jakość. Chłopaki wrzucając porządne radio do śmieciowatego bose piali , że grało klasę lepiej. Od razu wiadomo jakim syfem są te fabryczne radia. Pasują tylko do deski nic więcej. Jeśli chcesz fabryczne masz zmieniarki mp3 na allegro. Wybierz jaką chcesz bo wpływu na dźwięk to mieć nie będzie. Z gó..na bata nie ukręcisz.

Więc czym lepszym proponujesz zastąpić navi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z adapterami do concertow kolegi DeeJayKill ? Wielu forumowiczow ma taki patent wlacznie ze mna i sobie chwala. Koszt z tego co pamietam 60zl i mozna spokojnie podlaczyc mp3 czy tele przez aux

Ja sam nie używałem ale ludzie chwalą i działa to jak należy.

Więc czym lepszym proponujesz zastąpić navi? ;)

Kolego temat rzeka. Poczytaj trochę. Navi polecam zastąpić czymś 1 din bo w 2 din nie siedzę. Jeśli już musi być 2 din to coś z alpine + proc do tego ale wyjdzie Cie to ponad 3 tyś pewnie. Tu cały czas rozchodzi się o kompromis. Ludzie dbają o wygląd i funkcjonalność. Albo patrzysz na to i drutujesz coś aby było albo idziesz od podstaw bez kompromisów. Najlepszym wyjściem było by dorobienie światełka do seryjnego navi i puszczenie optyka pod procka alpine pxa-h700/701. Wygląd fabryka a jakość urywa łeb. Tylko tu znowu koszta i nawet nie wiem czy coś takiego jest wykonalne.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...