-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
wauzzz8e67a005044 dzięki
-
B8 TrOOOOp
no i git tylko ze ten hamer jest z Lubina z tego co widzę w profilu, trochę za daleko. ktoś coś koło Częstochowy? Katowic?
-
B8 TrOOOOp
siema pany jest tu ktoś ze śląska, co by mi wgrał język pl do mmi 3g i ją przy okazji zaktualizował?
-
-
B8 TrOOOOp
siema wszystkim zmiana auta no to trzeba się tutaj przywitać
-
lukas231 obserwuje zawartość B8 TrOOOOp
-
Kabel diagnostyczny
no i jak tam temat kabla na tą chwile wygląda??
-
Netflix jaki odtwarzacz
Kupuję abo, loguje się przez telefon, ściągam na telefon i nie liczy transferu tak? Czy przez jakąś aplikacje na telefonie?
-
Netflix jaki odtwarzacz
Warto, jest mnóstwo filmów i seriali A po drugie to w kodi chyba nie zobaczysz filmów i seriali w uhd
-
B6 DIVISION
Siema pany za ile według Was móg bym sprzedać moje felgi 18 z oponami, opony 3 sezony Ale w bardzo dobrym stanie.
-
[B6 AVF/AWX] Podczas opadów deszczu problem z samochodem
Na 100 % zalewa ci kompa, miałem to samo.
-
-
Listwy Dekory LED
Tak to świeci u mnie wcześniej miałem taśmę ledową i ustawić ją pod długim dekorem to była masakra, parę godzin to ustawialem a i tak światło przebijało pod dekor. Tutaj zdjęcie drzwi, na drzwiach zostawiłem taśmę led, na drzwiach taśmę ledową dużo łatwiej się montuje
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za cynk, zobaczę z miłą chęcią
-
Duże spalanie 1,9 tdi brb, avant
Ja na baku robię 1200~1300 km I wcale auta nie mule ale głównie trasa tak do 140km/h
-
Dziwny objaw podczas jazdy
Padał deszcz?? Albo auto świeżo co umyte na myjni?
-
Rezanie bixenonu
Pokaż na aucie jak założysz, nie wiem czy całe malować na czarno czy zostawić srebrne oringi
-
Rezanie bixenonu
Świetna robota @Frimuś biorę się za to w weekend