Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dezmond

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dezmond opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, dpf wypala mi się ostatnio co ok. 250km. Wymieniłem już czujnik różnicy ciśnień i czujnik temperatury spalin i nadal bez zmian. Dpf po wypaleniu Po 200 km od wypalenia Carbon mass (spec.) 15.9, Carbon Mass (act.) 4.5
  2. Jak coś to mam parę talerzyków 8d0412103b-02
  3. Witam, z góry zaznaczam że nie wiem czy to odpowiedni dział i jak coś to proszę o przeniesienie. Mój problem polega na tym że koła przednie różnie wystają (różnica z 5mm+) na zbieżności gość powiedział że zwrotnica do wymiany. Wymieniłem i problem został z tym że Kąty w końcu wychodzą równo. Na lato zakładam 18' z niskim et (29) więc tu różnica będzie bardzo zauważalna. Koła przekladalem, sprawdzalem i wszystkie mają takie same parametry.
  4. W Pzu trzeba trafić po prostu na dobrego agenta a nie załatwiać to przez telefon bądź w ich głównych placówkach. Dostałem od nich list z wyceną nowego OC na kwotę 980 zł.. telefonicznie to samo, dopiero jak pojechałem do znajomego z Pzu to wyliczył mi na niższą kwotę 530 zł. Jak ktoś z Bielska-Białej lub okolic to mogę dać namiary na pw
  5. W Brb miałem na początku -5,5. Ustawiłem na 0 i spalanie wzrosło o 2 litry. Z Fisa nie schodziło poniżej 8-9 litrów. Po wielu próbach okazało się że -2' wychodzi najlepiej. Spalanie 5,5 trasa 6-6,5 miasto (przy litrażowaniu) wtryski na vagu nagle okazały się być w stanie idealnym. Ma ktoś potwierdzone informacje że wartość ta ma być na 0?
  6. Ustawiłem synchronizacje na -2. Spalanie na trasie przy litrażowaniu wyszło ... 5,5l (do 130 km/h) chwilowe na postoju zmieniło się z 1l/h na 0,6/h. Gdy jadę 50% trasa 50% miasto jest w okolicach 6-6,5 l. Wszystko tak jak niby powinno być. Co może z czasem wyniknąć z takiego ustawienia ? Dodam że wtryski na kompie wychodzą zupełnie inaczej, zbliżone do 0 jak i nawet pojawi się 0.
  7. Po zmianie kąta synchronizacji z 5' na 0 auto więcej pali. a przed tą zmianą i obecnie auto przy odpalaniu kopci na biało i czuć mocno nie ropę
  8. Nic nie leje, filtry wymieniane 2 tyś temu wszystkie. Miałem wcześniej kąt synchronizacji ustawiony na 5,5 przestawiłem go oczywiście na 0. Wydaje mi się że wcześniej palił do litr mniej
  9. Dynamiczne 3 http://vaglog.pl/log_281638.html 8 http://vaglog.pl/log_281639.html 11 http://vaglog.pl/log_281640.html Statyczne 1 http://vaglog.pl/log_281641.html 4 http://vaglog.pl/log_281642.html 13 http://vaglog.pl/log_281643.html 23 http://vaglog.pl/log_281644.html
  10. Dynamiczne 3 http://vaglog.pl/log_281638.html 8 http://vaglog.pl/log_281639.html 11 http://vaglog.pl/log_281640.html Statyczne 1 http://vaglog.pl/log_281641.html 4 http://vaglog.pl/log_281642.html 13 http://vaglog.pl/log_281643.html 23 http://vaglog.pl/log_281644.html
  11. Po zlitrażowaniu auta wychodzi mi 7,2 l/100km głównie autostrada z zablokowanym tempomatem na 120 km/h. felgi 16 z oponami 205/55, ciśnienie 2,2, żadne koło się nie blokuje itp. Logi wychodzą ok, kąt synchronizacji ustawiony na 0' , lane tylko na markowych stacjach.
  12. Mam audi a4 b7 avant 1,9 tdi i zastanawiam się na kupnem takiego zestawu https://eibach.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-pro-kit-audi-a4-avant-8ed,-b7-e10-15-003-08-22-pi-564.html W opisie naciski na osie (1165/1135) różnią się od tych pod maską (1080/1050). Pytanie teraz czy brać właśnie ten dedykowany zestaw czy szukać w sprężynach do innych lżejszych silników np 1,6.
  13. Słabiej jest z dymem ale jest nadal. Wywaliło mi błąd od swiecy żarówek. Wymienię i zobaczę czy dalej tak jest. Auto na zimnym nie puści dymka lecz na ciepłym jest dalej to samo
  14. Ustawiłem na 0 i wszystko chodzi jak powinno. Zero bujania autem i chyba jest trochę ciszej w srodku.
  15. 004 http://vaglog.pl/log_279596.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.