Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bi-xenon ----->zwykłe lamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, czy można w miarę bezproblemowo zmienić światła bi xenonowe na zwykłe żarówkowe ? :)

chodzi oczywiście o audi B6 2004r.

Opublikowano

jak ci nie zależy na sampoziomie i samoczyszczaniu świateł to można praktycznie P&P

Opublikowano
jak ci nie zależy na sampoziomie i samoczyszczaniu świateł to można praktycznie P&P

nie dokońca , musisz wywalić sterownik od poziomu bo inaczej byk na fisie:wink:

Opublikowano
  • Autor

a może zostać sterownik, a tylko go wykodować :) ??

Opublikowano

Gdy prawie kazdy chcialby z h7 przejsc na xenon ale koszta pelnych modyfikacji czasami niektorych zniechecaja lub wybiera sie posrednie rozwiazanie, to jest taki ktory chce przejsc na zarowke...podaj powod takich zamiarow, bo jak lampy slabo Tobie swieca to wal do Gwerty'ego a zrobi Tobie te lampy tak ze beda swiecic lepiej niz w oryginale ;) ja np mam fabrycznie lampy h7, swego czasu kupilem bixy ale zrezygnowalem z ich montazu gdyz odechcialo mi sie kupywac i rezac system samopoziomowania. Ale system spryskow wstawilem sobie, mam lampy H7 zarniki d2s i ori przetwornice z Toyoty Koito + imitacja samopozikmu od Gwerty'ego i kontrole mi nie beda straszne

Opublikowano
  • Autor

powód jest taki, iż, klient kupił u mnie samochód samochód.

Pojeździł kilka dni spalił się żarnik. Założyliśmy nowy żarnik, po kilku km spaliła się przetwornica :( założyliśmy dziś nową przetwornicę VALEO po kilku minutach sie spaliła.

Chcąc uniknąć dodatkowych kosztów klient jest skłonny przejść na zwykłe żarówkowe.

Opublikowano
powód jest taki, iż, klient kupił u mnie samochód samochód.

Pojeździł kilka dni spalił się żarnik. Założyliśmy nowy żarnik, po kilku km spaliła się przetwornica :( założyliśmy dziś nową przetwornicę VALEO po kilku minutach sie spaliła.

Chcąc uniknąć dodatkowych kosztów klient jest skłonny przejść na zwykłe żarówkowe.

trzebaby wypiąć pin od licznika i wtedy byka nie będzie , weż jeszcze wyciągnij bezpiecznik od samopoziomu (nr.10)jak załozysz zwykłe lampy i zobacz co sie dzieje:wink:

Opublikowano

Niech wstawi sobie uzywki japonskie przetwornice KOITO z Toyoty avensis i wtedy bedzie mogl kupywac najtansze zarniki po kilkanascie zlotych sztuka i zapomni o problemach. Fakt trzeba delikatnie wyrezac ale satysfakcja gwarantowana. Ori przetwornice VALEO to kupa i kazdy powinien to wiedziec :P

Opublikowano

ja z miła chęcią zamienie swoje zwykłe na bixy :D

:hi:

serfin: to wy wszyscy w tych rezanych lampach z soczewkami z b8 zakladacie jeszcze inne przetwornice? myślałem, że hulacie normalnie na valeo.

Opublikowano
ja z miła chęcią zamienie swoje zwykłe na bixy :D

:hi:

serfin: to wy wszyscy w tych rezanych lampach z soczewkami z b8 zakladacie jeszcze inne przetwornice? myślałem, że hulacie normalnie na valeo.

a fdupie z valeo:decayed:

Opublikowano

Ludziska nie trzymajcie sie tak kurczowo tego ze wszystko w naszych audi musi byc ori, bo na przykladzie przetwornic Valeo smialo mozna powiedziec ze dali d*py. Ja mam zwykle poki co h7 narazie soczewki nie zmieniam bo lampy mam praktycznie nowe i odblysniki sa w super stanie = swieca najsss

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.