Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chciałbym kupic NOKIA N95 .Prosze o opinie na temat tego tel.,warto czy nie?


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez używam tego telefonu dobrze ponad rok , w sumie to dwóch (drugi ma moja dziewczyna) i jak do tej pory (odpukać) z żadnym nie było żadnych problemów, zawiasów itd... nawet wgrałem aktualizacje dzięki czemu obsluga telefonu stała się przyjemniejsza a sam telefon szybszy... jedynym mankamentem jest ta bateria....no ale n95 to kombajn więc nie ma się co dziwić, ale ogólnie narzekać na niego nie można :good:. Myślę że przy dzisiejszych cenach warto.... bo za swój płaciłem 1500zł + 150zł za karte 1gb :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki za opinie....kupiłem,niech sie dzieje co chce 800zł prosto z salonu ORANGE.pierwszw wrażenie:dość skomplikowany!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam go ponad rok, jestem zadowolony, jedyny widoczny na pierwszy rzut oka ślad użytkowania, to przytarty guzik otwierania obiektywu. Polecam. Jak nie jest dopchany nie wiesza się, nie wariuje... przyswirował mi może dwa razy. ale wystarczyło wyciągnąć baterię. korzystam z nawi Garmina, mam kartę 4GB i generalnie jest OK. nie mam na co zmienić, myslę o iPhone. ale to całkiem inna jazda... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tel jak najbardziej jeden z lepszych - nawigacja garmin smiga az milo, gry n-gage rewelacja i duzo duzo wiecej,

po rocznym uzywaniu mialem mala przygode, ze wzgledu na brak zabezpieczenia ekranu uszkodzilem go wsadzajac do kieszeni telefon wraz z kluczami - wymiana monitora koszt 150zl (wiec nie jest zle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swój od listopada i też wszytsko smiga aż miło.Na razie nawet nie myśle o zmianie bo jestem z niego zadowolony więc polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero zarzutów, super fonik. Jedna wada - uważaj żeby nie dopchać mu pamięci, nawet wiadomościami sms - wówczas są problemy z odpaleniem telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to znaczy dopchać???

Ja nic ze swojego nie kasuje i śmiga elegancko.

W tej chwili mam w skrzynce 2089 sms :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Nokie N82. To samo co N95 tylko mniejsza i fotki o wiele lepsze. Wgrałem Garmina i śmiga jak złoto. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...