Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieka płyn do spryskiwania tylnej szyby.


ndjaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, że wycieka mi płyn. Wlałem niecałe 5l, nic nie cieknie. Gdy włączę spryskiwacze z przodu działa, nic nie cieknie. Dopiero jak włączę spryskiwacze z tyłu, nie działają a leci pod samochodem gdzieś pod silnikiem, trudno sprecyzować dokładnie z czego. Pewnie z wężyka. Tylko tak jest tam to zabudowane, że trudno dojść skąd.

Jak idzie przewód na tył? Jak się do niego dostać? Jak dobrać się do zbiornika? (zdjąć nadkole plastikowe?) Gdzie jest pompa? Jest jedna?

Miał ktoś podobny problem?

Audi A4 kombi Avant 99 TDI 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim modelu powinien być jeden zbiornik na przód i tył. Pewno wąż na tył zsunął się z pompki na zbiorniku. Nie wiem czy przypadkiem jak koło ściągniesz i odchylisz nadkole to czy się nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tak w b5 jak ty, u mnie rozłączył się przewód w środku koło przekaźników, on wchodzi do środka po lewej stronie, musisz odkręcić podnóżek, półkę pod kierownicą, i odchylić dywanik, będzie szedł tam splot przewodów elektrycznych i razem z nimi przewód od spryskiwacza który jest w połowie wysokości połączony złączką, u mnie rozpiął się na tej złączce i miałem mokro pod dywanikiem kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że rozłączyła się złączka pod kierownicą. Zalało wszystkie przewody. Jest trochę mokre obicie podłogi. :kwasny:

Mam kolejny kłopot. Jak wyciągnąłem fotel (jest pompowanie odcinku lędźwiowego), odłączyłem przewody, przekręciłem kluczyk i wyskoczyło AIRBAG. To przez odłączony fotel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy miał ktoś podobny problem z A4 B7 ... u mnie cieknie między łączeniem lewego boku z przodu a drzwiami plus pod spodem - czy ktoś coś poradzi na ten temat ?

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wypiął Ci się przewód z płynem. Łączenie jest koło pedałów. Trzeba oddzierac podłogę niestety i to złączyć. Miałem tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...