Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wycieka płyn do spryskiwania tylnej szyby.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam taki problem, że wycieka mi płyn. Wlałem niecałe 5l, nic nie cieknie. Gdy włączę spryskiwacze z przodu działa, nic nie cieknie. Dopiero jak włączę spryskiwacze z tyłu, nie działają a leci pod samochodem gdzieś pod silnikiem, trudno sprecyzować dokładnie z czego. Pewnie z wężyka. Tylko tak jest tam to zabudowane, że trudno dojść skąd.

Jak idzie przewód na tył? Jak się do niego dostać? Jak dobrać się do zbiornika? (zdjąć nadkole plastikowe?) Gdzie jest pompa? Jest jedna?

Miał ktoś podobny problem?

Audi A4 kombi Avant 99 TDI 110

Opublikowano

W Twoim modelu powinien być jeden zbiornik na przód i tył. Pewno wąż na tył zsunął się z pompki na zbiorniku. Nie wiem czy przypadkiem jak koło ściągniesz i odchylisz nadkole to czy się nie dostaniesz.

Opublikowano
  • Autor

A przewód idzie dachem czy podwoziem? Którędy?

Opublikowano

miałem tak w b5 jak ty, u mnie rozłączył się przewód w środku koło przekaźników, on wchodzi do środka po lewej stronie, musisz odkręcić podnóżek, półkę pod kierownicą, i odchylić dywanik, będzie szedł tam splot przewodów elektrycznych i razem z nimi przewód od spryskiwacza który jest w połowie wysokości połączony złączką, u mnie rozpiął się na tej złączce i miałem mokro pod dywanikiem kierowcy.

Opublikowano

No przewód napewno idzie w progu bo ja jak u siebie włącze na tył to lekko psiknie a potem kapie z progu :grin:

Opublikowano

Rurki czarne są łączone na wcisk i łatwo je można wypiąć. Może ci się rozpięła w niefortunnym miejscu?

Opublikowano
  • Autor

Okazało się, że rozłączyła się złączka pod kierownicą. Zalało wszystkie przewody. Jest trochę mokre obicie podłogi. :kwasny:

Mam kolejny kłopot. Jak wyciągnąłem fotel (jest pompowanie odcinku lędźwiowego), odłączyłem przewody, przekręciłem kluczyk i wyskoczyło AIRBAG. To przez odłączony fotel?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam! Czy miał ktoś podobny problem z A4 B7 ... u mnie cieknie między łączeniem lewego boku z przodu a drzwiami plus pod spodem - czy ktoś coś poradzi na ten temat ?

pozdrawiam Marcin

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Pewnie wypiął Ci się przewód z płynem. Łączenie jest koło pedałów. Trzeba oddzierac podłogę niestety i to złączyć. Miałem tak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.