Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ndjaro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, czy ktoś orientuje się co oznaczają litery na końcu numeru części? 8L0955711A 8L0955711B 8L0955711C Czym się to różni? Wygląda tak samo.
  2. Witam, mam taki sam moduł i wszystko mi działa oprócz kierunkowskazów. Od modułu w pinie 1 jest odcięty przewód, wygląda jak plusowy i schemat też tak pokazuje. Mam jednak obawy żeby go połączyć aby nie spalić modułu. Podejrzewam, że osobno zasila kierunki.Dodam, że światła przeciwmgłowe też idą przez moduł i świecą. Podpowie ktoś?
  3. Witam. Planuje montaż czujników parkowania. Część montuje w zderzaku, część w dolnej listwie. Czekam na cenne uwagi. Dodam, że jest hak.
  4. Ja szukam jasny popiel. aqua hell
  5. ndjaro opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam chciałbym zapytać jakie kolory podsufitek były wkładane do aut? Planuje zakupić podsufitke i wygląda ze jest jasny popiel i ciemny. Tak na prawde po zdjeciach trudno poznac wlasciwy.
  6. Mi też zaczęło odchodzić ale nie tyle żeby odrazu wymieniać całość. Mam taki pomysł aby wstrzyknąć strzykawką trochę kleju. Tyle, że nie ma chyba tak rzadkiego kleju, najlepiej w kolorze przezroczystym aby podkleić bez demontażu. Czy ktoś tak kombinował? Czy jest sens?
  7. Jak się dobrać do tych przekaźników? Jakz zdjąć ten plastik?
  8. Które kable od mikrostyka po otwarciu drzwi kierowcy?
  9. Jak działa mikrostyk? Jak otwieramy drzwi to puszcza prąd? Można na krótko spiąć te 2 kable i zobaczyć czy światło zapali? Dziękuje za odpowiedź.
  10. To jest ten bezpiecznik w B5 czy nie? Jak wyciągnąć włącznik regulacji?
  11. Witam. Ja miałem taki problem, że nie działało mi podświetlenie bagażnika i pasażerów. Tył się nie świecił. Drzwi kierowcy oraz lewe tylne nie reagowały na otwieranie. Na początku podejrzewałem te mikrotiki, że są wyrobione w drzwiach. Okazało się tak jak większość pisze, że to zimne luty. Śmieszne to, że ewidentnie było widać, który to zimny lut. Podgrzałem w bagażniku i u pasażerów z tyłu i wszystko zaczęło działać, drzwi zaczęły reagować i nawet otwarcie bagażnika
  12. Hak z quattro będzie pasował do avanta?
  13. ndjaro odpowiedział(a) na ndjaro temat w 1.9TDI
    Olej to sobie sam spuść mędrcu. Chciałem odkręcić termostat ale nie nie miałem mocnego klucza. Metoda niewłaściwa wiem i wiem również w jaki właściwy sposób się to robi. Zamiast się wymądrzać najpierw powinniście spytać czy są objawy pękniętej uszczelki. Otóż nie było i okazało się, że wąż był uszkodzony. Pozdrawiam
  14. ndjaro opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Ubywa mi płyn chłodniczy. Pacjent Audi A4B5. Problem zaczął się po mojej wymianie płynu (wcześniej nie ubywało) Spuściłem z węża ile się dało a żeby zleciała reszta z silnika rozgrzałem auto do 90 żeby puścił termostat i szybko zgasiłem. Czy w ten sposób mogłem uszkodzić uszczelkę jak chwile auto było bez płynu w układzie? Teraz na trasie 3.7k ubyło mi ponad litr. Czy w ogóle można w taki sposób wymieniać płyn?
  15. Czy ktoś zalewał ten? https://allegro.pl/oferta/olej-plyn-do-wspomagania-vag-vw-g004000m2-oryginal-8029912615

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.