Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z przekaźnikami pod kierownicą


swiezak84

Rekomendowane odpowiedzi

witam. od jakiegos czasu nie dziala mi klakson i elektryczny wentylator chlodnicy klimatyzacji wiec postanowilem zajrzec o co kaman. zdjalem tapicerke i od razu wypadł jeden przekaznik ---> Pq1JTH9.jpg

nie mam zielonego pojecia od czego jest i skad wypadł moze ktos doradzi gdzie jego miejsce w tym panelu --> Pq1JEJi.jpg i jak go tam wlozyc - normalnie, bokiem, do gory nogami?? potem zajrzalem glebiej sprawdzic czy bezpiecznik od wentlatora jest ok, i jesli to ten pierwszy z lewej na samym dole to nie jest spalony --> gx2xBXJ.jpg dlaczego w takim razie wentylator nie dmucha? dodam ze po spięciu "na krotko" dziala :confused4: ratunku!!!!! i nie chodzi mi o to zielone calkiem po lewej tylko ten bezpiecznik pod czarnym "pudelkiem"[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 14:11_________________________________________________ej no bez jaj pomozcie biednemu swiezakowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasuj go odpowiednio bo tylko w jednej pozycji można go włożyć inaczej się nie da ze względu na usytuowania wtyków.Moim zdaniem powinien siedzieć między czarnym a niebieskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzalem tam i popatrzylem na te fotki co ludziska powstawiali i u mnie wszystko jest inaczej :kox: ale chyba faktycznie bedzie pasowalo miedzy czarnym a niebieskim tak jak andrzej_1970 napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrać do tych przekaźników? Jakz zdjąć ten plastik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...