Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak zapłonu, błąd blokady kierowniczej a4 b8 PROSZĘ O POMOX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz problemy z komunikacja bo trzeba zdjąć CP, następnie przypisać rygiel do klimatronika, kluczyków i tylko w ASO. To nie B7 ze można kluczyk czy rygiel przypisać VCDSem.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Chcesz pomocy pisz. Mam w Radomiu człowieka co Ci to ogarnie:)

Opublikowano

U nie tak prosto, trzeba mieć fejsa z online i wykupionym dostępem, używany jak wspomnieli koledzy wymaga zdjęcia CP i adaptacji. Ciężka sprawa, co ciekawe mój z uwalonym immo pozwalał na ściągnięcie hamulca, nie pamietam jak to zrobiłęm ale chwile cwiczylem i sie udało, na pewno dlugo go przytrzymywalem.

Życzę powodzenia.

Opublikowano

Jest wszystko prosto. Ziomek ma dostep do bazy geko i sprzetu od pyty wiec postawi na nogi. Robi auta tegoroczne , stawia stery na nogi wiec to pryszcz dla niego bedzie.

Opublikowano

Mi też elektryk tak mowił, baza audi, sam programuje epromy i pisze software. pewnie postawil by na kola auto. Jednak skaczylo sie na aso. Konkluzja: pojedz do aso lub sprzedaj takie auto później z lewym komponentem... dopiero zaoszczedzisz?

Opublikowano

Wszystko się robi pod numer nadwozia więc lewego komponentu Ci nie pokaże;)

Opublikowano
Wszystko się robi pod numer nadwozia więc lewego komponentu Ci nie pokaże;)

A kto Ci takich głupot nagadał?

Cześć dopisuje się do samochodu, a nie samochód do niej.

Czyli jak masz numery części zakodowane w epromie, możesz je skasować i zmienić, ale są tez inne numery na stałe zakodowane w danym komponecie i ich nie można zmienić ani przekodować tu jest problem.

Oszukujesz wtedy samochód, że cześć jest o danych nr i go programujesz, w kanałach wylaczasz pokazywanie błędów softweru np: na VCDS i masz.

Podam Ci przykład: nie możesz mieć np: 2 lub wiecej rygli do tego samego auta, masz przypisany tylko jeden. Jak zmienisz jeden ten drugi nie będzie działać.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

No dobra ale jak masz sprzęt do odczytu procka i pamieci to sobie możesz sklonowac rygiel i bedziesz miał dwa. Oczywiscie w aucie jest tylko jeden komponent przypisany ( chodzi o rygiel) Rygiel mozna recznie zakodowa VCDSem abys mial tylko pin auta robi się to dosłownie 30s i hula (chodzi np o passata B6) Powiem tak jak się ma sprzęt i wiedzę to wszystko da się zrobic. Bez OT jak coś.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam,

właśnie moją ESKE dopadł problem z tematu..

posiada ktoś namiary do jakiegoś speca który potrafi przypisać rygiel do auta?

dzwoniłem do ASO robią to bez problemu tylko że trzeba im z holować auto .. :\

okolice wielkopolski

Edytowane przez Qoral

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.