Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Identyfikacja głośnika


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie padł mi głośnik w lewych przednich drzwiach (ten dolny). Po wymianie uchwytów zaczął charczeć przy niższych tonach. Zdemontowałem go, ale nie wiem co mogę włożyć w jego miejsce. Na głośniku nie ma specyfikacji, wiem tylko, że to 4 Ohm. Co to za głośnik i czym go mogę zastąpić? Nie jestem wymagającym audio fanem, więc wystarczy, że będzie grało jak oryginał.

A4 Avant '99

f6bdc255ba6c635em.jpg 038a2dfacb918cd0m.jpg a5a9830773151a7dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej wywal drugi i kup jakiś przyzwoity komplet głośniczków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem nie mam wygórowanych wymagań, a ori w zupełności mi wystarczają. Nie chce mi się jeździć do ASO i chciałem zastąpić ten głośnik jakimś innym odpowiednikiem. Niestety, brak danych na temat specyfikacji tego głośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o to czy masz wymagania od sprzętu audio czy nie. Drugi głośnik pewnie też niedługo wymięknie, i co?, będziesz szukał kolejnego? Moim zdaniem lepiej kupić nowy komplet (nie jest to majątek) i przy okazji będzie napewno lepiej grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem i jak kolega nie jestem żadnym audiofilem. Może ktoś zaproponuje jakiś zestaw. Ja potrzebuję i do przednich i do tylnych drzwi głośniczki. Też jestem zdania, że jak wymieniać to już komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim jednak cokolwiek się wymieni trzeba wiedzieć co to jest za głośnik, który oryginalnie był zamontowany. Jedynie impedancję można odczytać, bo innych informacji nie ma naniesionych na głośniku. Może ktoś, kto ma dostęp do identyfikacji części po numerach mógłby to sprawdzić?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 14:40 _________________________________________________Dziwne, że nikt nie wie jakie ma głośniki w samochodzie.

A ASO się dowiedziałem, że to głośnik szerokopasmowy 80-7000HZ o średnicy 115mm i mocy 20W.

Cena 170zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...