Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czyszczenie turbo


ucho.77

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz taka kwestia - czy podejmiesz się tego w innych autach niż Paski i Audice - czy np. w Alhambrze, Galaxy i Sharanie też - bo tam to jest masakra z dojściem, też mam Ci tych pechowiczów polecać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się o mnie pisze :decayed:. Daniel, tak jak żeśmy rozmawiali, w razie czego dam Ci znać. Tomek dzięki wielkie za zaufanie :notworthy: . Co do samego czyszczenia to nie bardzo chce się wypowiadać w wątkach (co kiedyś robiłem) bo śmiać mi się chce jak jeden przed drugim się chwali kto szybciej to zrobił zamiast skupić się na tym jak to dokładnie zrobić lub ktoś pisze że wyczyszczenie z wyjęciem i założeniem turbo zajęło mu 2-3 godziny. Ze 3-4 godziny to trzeba liczyć na samo bardzo dokładne czyszczenie a gdzie rozbieranie wszystkiego, tym bardziej że czasami jest z tym problem no i później poskładanie co idzie zawsze najszybciej. Ja czyszczę np. powierzchnię współpracującą z kierownicami aż nie zobaczę bardzo wyraźnie lustrzanego odbicia swojej gęby. Jest jeszcze kilka bardzo ważnych szczegółów podczas czyszczenia o których pewnie każdy wie :wink:. Większość myśli że chodzi o wyczyszczenie z tej sadzy i powierzchniowego brudu, nic bardziej mylnego. Jak już wspomniano problemem jest twardy jak kamień osad pod tym całym syfem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,może ktoś poradzi gdzie we Wrocławiu mam ratować zmienną geometrię??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie w Szczecinie lub okolicy tak do 150 km ? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...