Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Falujące obroty, lekkie szarpanie.


Rafał S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem Audi A4 1.6 w niedziele, wymieniłem olej oraz filtry. Chciałem jeszcze wymienić rozrząd ale był wymieniany 10 tyś km temu. Ale przejdę do rzeczy. Mam problem na biegu jałowym falują mi obroty nie dużo ale jedna. dodatków gdy włączę klimatyzację to od razu pojawiają się szarpnięcia, nie są duże. Ale są. Do tego dochodzą szarpnięcia na na 4 biegu jak znajdzie się po niżej 2 tyś obrotów... Może ktoś coś podpowie? Gdzie jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falujace obroty to bolączką tych samochodow. Po pierwsze czy robiles adaptacje przepustnicy? Czy kable nie świecą w nocy? Kiedy byly zmieniane świece i jak lubisz grzebać to wyczysc przepustnice. No i wstaw logi z przeplywki mamy tu znawców od tych spraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ludziska bo mój temat trochę umarł, a auto nadal strzela, przerywa, szarpie (zwał jak zwał) w te upały nawet mocniej. Moje pytanie jest następujące kto z okolic Rybnika ma cały ten VAG i umie robić te logi i inne takie co mi potrzebne. I chciałby mi przebadać moja niebieska A4? Nie wiem nawet jakie są koszty takiego badania... Proszę poratujcie pomocą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ludziska bo mój temat trochę umarł, a auto nadal strzela, przerywa, szarpie (zwał jak zwał) w te upały nawet mocniej. Moje pytanie jest następujące kto z okolic Rybnika ma cały ten VAG i umie robić te logi i inne takie co mi potrzebne. I chciałby mi przebadać moja niebieska A4? Nie wiem nawet jakie są koszty takiego badania... Proszę poratujcie pomocą:)

odłącz przepływomierz i zobacz czy będzie jakaś różnica, kable sprawdzałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe, jak wyłączę klimatyzacje to jest wszytko ok.

przepływomierz odłączyłem i przestało strzelać. oczywiście bez jeździć nie będę;)

BuDziKESC czekam na Twoją relację.

---------- Post dopisany 25-06-2013 at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2013 at 22:46 ----------

chyba się wyjaśniło przerywanie... pompa paliwa mi rypła:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik wymienił czujnik położenia wału jakies 50 km chodziła dobrze po przekroczeniu 50 km znowu zaczeła szarpać ale delikatnie prawdopodobnie może to być cewka więc już zakupiłem czekam na mechanika. po wymianie cewki napisze co i jak mam nadzieje że to pomoże :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegląd układu zapłonowego bym zrobił,w nocy poobserwował ,wszystko spryskał zraszaczem do roślin,kable ,cewke ,kopułkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...