Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Agregat klimatyzacji?


MrFanta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z klimatyzacja mechanicy przy wymianie rozrządu zauwazżyli, że w agregacie/sprężare jest coś zerwane i dlatego nie chłodzi.

Myśle nad wymianą tej sprężarki jak najszybciej, bo szykują sie długie upalne trasy a bez tego ani rusz!.

Jest w stanie ktoś polecić jakiś zakłas zajmujący się fachowo regeneracją ( najlepiej błyskawiczny wymiana, tak owej) na DOLNYMŚlĄSKU?

Ewentualnie kupno używki jakiejś w dobrym stanie? Tylko jak ocenić stan... ;/ Proszę o pomoc. i dzięki

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej bylo by kupic sprezarke wymontowana z dzialajaceo ukladu, ale to graniczy z cudem :) przy zakupie zwroc uwage na to czy sama sprezarka zostala prawidlowo zabezpieczona po demontazu wej/wyj musza byc zabezpieczone przed wilgocia i zabrudzeniem. Mozesz odkrecic korek od oleju i sprawdzic czy jest olej i w jakim stanie. Reszta to musisz miec troche szczescia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP.

Z racji na przypływ gotówki i wszechobecne upały zamierzam na całego wziąć się za ten serwis klimatyzacji.

Pytanie brzmi: Czy jestem w stanie z 100% pewnoscia okreslic model/typ sprężarki do mojego auta, bez wymontowywania tak owej? Z tego co zdąryłem zauważyć znacznie różnią się od siebie;/ Autko: TDI AWX 131PS, tak jak podane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprezarce masz plakietke z numerami

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

Wymien od razu osuszacz i dlawik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...