Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Drżenie pedału sprzęgła


marcys

Rekomendowane odpowiedzi

powiem szczerze ze jak mam dostep do czesci to ta cena jest niewiarygodnie niska jak do B6 1,9 TDi 130 ps :cool1:

ps. bede pamietał :wink4:

Cena za sprzęgło Luk do awx na poziomie 450 zł to raczej standart, można kupić nawet trochę taniej, ale jeśli chodzi o silnik avf to sprawa wygląda trochę inaczej, kosztuje na pewno ponad 600 zł, przecież to dwa różne sprzęgła, choć moc silników ta sama. To takie małe sprostowanie dla kolegi ZeeBee-go, który ma sil.awx, a Cuber avf.

Pozdrawiam

o widzisz kolego i tu masz rację więc zwracam honor :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy zauważyłem jeszcze że w monencie przyspieszania a aucie robi się głośniej,to też można podpiąć pod dwumasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez pod pedalem czuc drgania.. :kwasny:.ale nie stawialbym tak jednoznacznie na dwumas..tymbardziej ze jezdze 1Z a one z tego co mi wiadomo nie posiadaja takiego..no chyba ze sie myle

Ja mam ten sam problem. Dodam tylko ze przejechalem juz z tymi drganiami 45 tys km i nic sie nie stało. Niewiecie co to moze byc?

Ja tez tak mam po wymianie sprzegła+dwumasy,ale nie przejmuje sie tym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio z ciekawości spytałem o to w serwisie SEATa...

Mam delikatne chrobotnięcie podczas przejścia z jazdy na półsprzęgle do jazdy na biegu (wyjazd z podwórka)... powiedzieli że to standard jeśli posiada się koło dwumasowe... i dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze mam ten sam problem a4 1,9 b7 jak zmieniam bieg ale tylko powyzej 2000 obrotow to po wcisnieciu sprzegla czuje drgania i nie wiem czy to jest usterka czy tak ma byc bo nigdy wczesniej nie mialem ropniaka auto sprowadzilem 4 tyg temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wciśnij na postoju sprzęgło do połowy... powinno stukać w podeszwę... delikatnie

wciśnij na maksa i stukania nie powinno być...

jeśli tak jest to jeździj i się nie przejmuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wciśnij na postoju sprzęgło do połowy... powinno stukać w podeszwę... delikatnie

wciśnij na maksa i stukania nie powinno być...

jeśli tak jest to jeździj i się nie przejmuj...

Wlasnie na postoju jak wciskam sprzeglo do polowy to nic nie czuc do konca rowniez nic a te drgania co odczowam to tylko przy zmianie biegow w czasie jazdy i tylko przez sekunde dwie podczas wciskania ale tylko powyzej 2000 obrotow i nie wiem czy mam juz sie czyms martwic czy to normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba1983 byłem u witka w wawie i z dwumasami tak jest,i jeszcze paru innych magików też mi to potwierdziło,tylko serwisy by wymienili dwumasy, ale wiadomo dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba1983 byłem u witka w wawie i z dwumasami tak jest,i jeszcze paru innych magików też mi to potwierdziło,tylko serwisy by wymienili dwumasy, ale wiadomo dlaczego

wiadomo kasiora czyli nie mam sie czym martwic tylko smigac :-) bo autkiem smigam 4 tyg i jest piekne jezdzi sie bajecznie patrzac ze wczesniej jezdzilem peugeotem 206 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...