Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] moja A4


danielhelman

Rekomendowane odpowiedzi

Audi a4 avant. Jasny zielony metalic. mam ją jakieś 2 tygodnie. Na wyposażeniu 2 szybki jeżdżone, elektryczne lustrka, climatronic i kiera z s-ki. Na dzień dobry zakupiłem fele wzór rs4 17 cali z oponkami 225/45. no i wygląda o wiele lepiej niż na stalowych. nie jest to moje pierwsze audi. wcześniej była 80 b4 1.9 td, niedawno miałem b4 competition quattro, ale była tak zajechana, że szkoda mówić. Na początku były plany doprowadzenia do stanu po opuszczeniu fabryki, ale niestety za duże koszta. a po za tym był golf II 1.6 td, III GTI i calibra, którą to próbuję sprzedać. Ale co Audi to Audi. Więc teraz przyszedł czas na A4 i powolne robienie z niej fajnego autka. Audi jest z 1996 roku. 1,9 tdi 110 ps.

20130606_204141.jpg

20130606_204157.jpg

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

pierwsze co to idzie do lakiernika, bo jest zaniedbana, no a po za tym są już pewne plany modyfikacji do wprowadzenia. Ale jak to będzie to czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołpaki pierwsza klasa, zwal te brzydkie felgi i dawaj kołpaki!:banan::facepalm: na tych kołpakach to wyglądała jak na kołach od malucha :naughty: kto ją tak skrzywdził? :grin:

Na takie felgi właśnie poluję...:kox:

A co do auta to powodzenia w działaniach, zrób z niej poliftową lalkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzywdził ją poprzedni właściciel. Kołpaki niestety wylądowały w koszu na śmieci, bo nawet na zimę się nie nadają. A poza kołpakami wyrządził jej wiele krzywd niestety. ale zamierzam to wszystko naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godnie:thumbup1: To powodzenia w pracach :wink: Wszystko oczywiście opisuj na bieżąco z fotkami:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś w okolicy ma dokładnie taką B5, odpicowana, zawsze czysta :) kolor na pewno ciekawy, ale wiem, że auto może dobrze wyglądać w tym kolorze :)

powodzenia w modach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jakie podobieństwo moja Kobieta widzi z żabą, ale stwierdziła, że moje audi to "zielona żaba"

Może myśli, że to Fabia :D heheh:decayed: a tak na poważnie, to alu dobre, tylko może w czerń je malnąć, i przyciemnic szybki. Dodał byś więcej zdjęć wnętrza:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak porobię fotki wnętrza to wrzucę. a co do felg, takie są właśnie plany. czarne fele, szyby i lustrka. Tylko z lusterkami kombinuję coś innego. zastanawiam się czy podejdą z b6.

---------- Post dopisany 25-06-2013 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 01:46 ----------

W końcu fotki wnętrza. tapicerka czeka na pogodę i pranie. Konsola Środkowa własnoręcznie oklejona folią ala carbon. Na oklejenie czekają plastiki drzwi. Wymieniona Gałka zmiany biegów i mieszek, bo była jakaś zdezelowana aluminiowa.

20130622_182035.jpg

20130622_182048.jpg

20130622_182106.jpg

20130622_182117.jpg

20130622_182126.jpg

20130622_182130.jpg

20130622_182151.jpg

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Po za tym naprawiony panel climatronika, bo nie działał. jakimś cudem naprawiłem go sam. Przy okazji wymieniłem podświetlenie na ledy. Na tylnej kanapie mój przyjaciel w podróżach. Diabełek tasmański.:grin: W końcu nie narzeka na brak miejsca. W calibrze było mu ciasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach może nie widać tak , ale mi się wydaje , że oddałbyś to auto do jakiegoś detailera i byś miał nowe autko ;)

jak ja umyłem i spolerowałem fabie mytą całe życie na szczotkach to mi koleżanka obiecała , że już nigdy jej nie umyje mechanicznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu pewne zmiany. okazyjnie kupione fotele i kanapa.

20140126_135559.jpg

20140126_135615.jpg

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

jeszcze tylko boczki zostały do wymiany, podłokietnik i naprawa fotela kierowcy

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

a dzisiaj stoi na warsztacie

20140129_195451.jpg

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

a w niedzielę test nowego zawieszenia - wyjazd do Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero wczoraj odebrałem od mechanika po wymianie. na mieście oki jak na razie. dzisiaj przetestuję na trasie. lusterko czerwone, bo oryginalne było uszkodzone. będzie pomalowane, albo oklejone folią carbon. czekam tylko na prawe od anglika jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero wczoraj odebrałem od mechanika po wymianie. na mieście oki jak na razie. dzisiaj przetestuję na trasie. lusterko czerwone, bo oryginalne było uszkodzone. będzie pomalowane, albo oklejone folią carbon. czekam tylko na prawe od anglika jeszcze.

czuć jakąś diametralną różnicę w twardości w stosunku do Ori zawieszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica w stosunku do ori zawieszenia jest. jak dla mnie jest oki. autko twardsze, ale dalej komfortowe. na pewno lepiej się prowadzi.

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2014 at 12:50 ----------

niestety, audi uległo uszkodzeniu, na szczęście uszkodzenia nie są duże:facepalm:. ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. w sobotę będzie składana. przy okazji dostanie nowe oczka z polifta.

20140202_152204.jpg

20140202_165048.jpg

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

na montaż czeka także prawe duże lusterko z anglika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...