Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa schowka pasażera


Chemik21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam denerwujący problem, a mianowice nie moge otworzyć schowka pasażera, dźwignia jest prawdopodobnie wyłamana w środku i pociągając za nią nie mogę go otworzyć. Schowek otwieram po zdjęciu dekielka z boku i wciśnięciu zatrzasku. Jak uporać się z tym problemem? Jak dostać się do tej klapki w schowku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam denerwujący problem, a mianowice nie moge otworzyć schowka pasażera, dźwignia jest prawdopodobnie wyłamana w środku i pociągając za nią nie mogę go otworzyć. Schowek otwieram po zdjęciu dekielka z boku i wciśnięciu zatrzasku. Jak uporać się z tym problemem? Jak dostać się do tej klapki w schowku?

poczytaj to http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b6-awx-schowek-zatrzasniety-17509/

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepiające jest po prawej stronie od drzwi pasażera, jak je otworzyła będziesz miał do niej. Dostęp. Wystarczy płaski srubokret i wsadzicmgo u dołu dekielka po czym go zdjąć, następnie u góry po lewej stronie musisz wcisnąć przycisk by otworzyć schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Będę jutro walczył. Rozumiem, że ta zaslepka to jest to takie małe czarne plastikowe coś w srebrej listwie nad drzwiczkami schowka po prawej stronie?A gdzie jest ten od góry po lewej stronie przycisk? Jak miałbyś jakieś fotki to byłby wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyła to zobaczysz. Musisz zdjąć dekielka identyczny jest od strony kierowcy tylko tam są bezpieczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...