Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ile czasu czekaliscie na odszkodowanie


Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie ile czasu czekaliscie na odszkodowanie na szkodzie osobowej ,chodzi mi oczywiscie o czas po zakonczeniu leczenia ,bo mam watpliwosci co do firmy ktora mi to zalatwia minelo 3 miesiace i zero odzewu ,zaczynam sie martwic ze to oszusci jacys (ktorych zreszta juz troche jest ):doh: i bedzie draka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TU ma 30 dni na podjęcie decyzji,czyli wypłatę odszkodowania lub odmowę wypłaty. 3 miesiące to na pewno jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szkodzie osobowej - jeśli leczenie zostało zakończone , Firma która Ci to prowadzi zgłasza ten fakt do TU wraz z całą dokumentacją medyczną. Wtedy TU proponuje Ci kwotę odszkodowania i teraz pytanie czy Ty się już na nią zgodziłeś ? jeśli tak - do 30 dni powinieneś dostać kasę a raczej nie TY tylko FIRMA którą wcześniej wynająłeś do reprezentowania Cię w tej sprawie. Na 100% podpisywałeś Im pełnomocnictwo które powoduje iż to ONI dostają kasę na konto z Ubezpieczalni. Następnie po odliczeniu swojej prowizji (zazwyczaj 20/30%) przelewają Ci pozostałą kwotę na Twoje konto.

Jeżeli natomiast kwota podana przez TU nie odpowiada Ci, możesz iść do Sądu i próbować wyciągnąć więcej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do TU podaj numer sprawy i zapytaj czy coś było wypłacane w Twojej sprawie. Będziesz miał jasność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do TU podaj numer sprawy i zapytaj czy coś było wypłacane w Twojej sprawie. Będziesz miał jasność.

juz mam jasnosc po ostrej jezdzie z adwopkatem okazalo sie ze sprawdzal w ufg czy mam polise oc po nr.rejestracyjnych i nr. polisy i nic nie bylo ale do glowy mu nie wpadlo zeby sprawdzic nr.vin, 3 miesiace w plecy mysle jak gop ukarac i mu dowalic bo tego nie podaruje moze jakies rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wcześniej powinieneś dostać pismo od Ubezpieczyciela w którym informują Cię jaką kwotę są skłonni zapłacić. Dopiero JEŚLI się na nią zgodzisz - wypłacają.

U mnie nie było z tym żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wcześniej powinieneś dostać pismo od Ubezpieczyciela w którym informują Cię jaką kwotę są skłonni zapłacić. Dopiero JEŚLI się na nią zgodzisz - wypłacają.

U mnie nie było z tym żadnego problemu.

Tak jest tylko jak towarzystwo ubezpieczeniowe proponuje Ci ugodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowi chodzi o to ze adwokat nawet nie rozpoczal sprawy nic do nich nie wyslal :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wcześniej powinieneś dostać pismo od Ubezpieczyciela w którym informują Cię jaką kwotę są skłonni zapłacić. Dopiero JEŚLI się na nią zgodzisz - wypłacają.

U mnie nie było z tym żadnego problemu.

Tak jest tylko jak towarzystwo ubezpieczeniowe proponuje Ci ugodę.

no i w czym jest problem ? jeśli Ktoś ucierpiał w wypadku nie ze swojej winy to Towarzystwo Ubezpieczeniowe ZAWSZE proponuje ugodę :decayed:. co napisałem nie tak ? przeszedłem przez to, miałem tony papierów i dostałem 15.000 więc chyba wiem co piszę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...