Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiąska kabli bose a nokia


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czym sie róźni wiązka kabli do głośników Bose a od wiązki nokia.Bo z tego co wiem przy wymianie głośników do bose musze zmienić wiązkę..są jakieś różnice itp?bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa jakieś przeyjsciowki czy co? mi chodzi o to ze niektórzy sprzedawcy z forum np: kolega Jawor miał do sprzedania komplet glosników itp razem z wiązka kabli i moje pytanie brzmi.na co na wiązka? na tej wiązce co teraz mam nie bedzie działać czy co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa jakieś przeyjsciowki czy co? mi chodzi o to ze niektórzy sprzedawcy z forum np: kolega Jawor miał do sprzedania komplet glosników itp razem z wiązka kabli i moje pytanie brzmi.na co na wiązka? na tej wiązce co teraz mam nie bedzie działać czy co

Wydaje mi się, że na twojej wiązce też będą działać. Głośnik to głośnik, podłączasz dwa przewody i gra...

PS. A na Jawora to bym uważał --> http://a4-klub.pl/sprzedam-22/zanim-cos-kupisz-forum-przeczytaj-to-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazii, jak w takim razie dojda z radia do wzmaka sygnaly "line" przednich glosnikow? Wiazka nokiowa tego przeciez nie ma. I rowniez jak ze wzmaka do glosnikow przednich dojdzie sygnal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze w zwykłej wiązce tylko tył idzie przez wzmacniacz a przód bezpośrednio z radia, a w przypadku bose cały sygnał z radia idzie do wzmacniacza a z wzmacniacza na wszystkie głośniki, przewody do głośników tez są grubsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazii, jak w takim razie dojda z radia do wzmaka sygnaly "line" przednich glosnikow? Wiazka nokiowa tego przeciez nie ma. I rowniez jak ze wzmaka do glosnikow przednich dojdzie sygnal?

Czyli zmieniając głośniki na bose trzeba też dołożyć wzmacniacz? Bo jakby zmienił same głośniki to też powinno grać, tyle że nie wykorzysta w pełni mocy głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie możnaby, ale radio musi obsługiwać tylne głośniki (z brązowej kostki - mowa o oryginalnym radiu), a concert, symphony czy navi+ tego nie ma.

W avancie wzmacniacz jest razem z subem w jednej obudowie. W sedanie wzmak jest oddzielnie, ale w każdym bądź razie jak się kupuje bose na wymianę to przecież w komplecie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...