Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wiąska kabli bose a nokia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy czym sie róźni wiązka kabli do głośników Bose a od wiązki nokia.Bo z tego co wiem przy wymianie głośników do bose musze zmienić wiązkę..są jakieś różnice itp?bardzo proszę o odpowiedź.

Opublikowano
  • Autor

to sa jakieś przeyjsciowki czy co? mi chodzi o to ze niektórzy sprzedawcy z forum np: kolega Jawor miał do sprzedania komplet glosników itp razem z wiązka kabli i moje pytanie brzmi.na co na wiązka? na tej wiązce co teraz mam nie bedzie działać czy co

Opublikowano
to sa jakieś przeyjsciowki czy co? mi chodzi o to ze niektórzy sprzedawcy z forum np: kolega Jawor miał do sprzedania komplet glosników itp razem z wiązka kabli i moje pytanie brzmi.na co na wiązka? na tej wiązce co teraz mam nie bedzie działać czy co

Wydaje mi się, że na twojej wiązce też będą działać. Głośnik to głośnik, podłączasz dwa przewody i gra...

PS. A na Jawora to bym uważał --> http://a4-klub.pl/sprzedam-22/zanim-cos-kupisz-forum-przeczytaj-to-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/

Opublikowano

Fazii, jak w takim razie dojda z radia do wzmaka sygnaly "line" przednich glosnikow? Wiazka nokiowa tego przeciez nie ma. I rowniez jak ze wzmaka do glosnikow przednich dojdzie sygnal?

Opublikowano

chodzi o to ze w zwykłej wiązce tylko tył idzie przez wzmacniacz a przód bezpośrednio z radia, a w przypadku bose cały sygnał z radia idzie do wzmacniacza a z wzmacniacza na wszystkie głośniki, przewody do głośników tez są grubsze

Opublikowano
Fazii, jak w takim razie dojda z radia do wzmaka sygnaly "line" przednich glosnikow? Wiazka nokiowa tego przeciez nie ma. I rowniez jak ze wzmaka do glosnikow przednich dojdzie sygnal?

Czyli zmieniając głośniki na bose trzeba też dołożyć wzmacniacz? Bo jakby zmienił same głośniki to też powinno grać, tyle że nie wykorzysta w pełni mocy głośników.

Opublikowano

tak

Opublikowano

Teoretycznie możnaby, ale radio musi obsługiwać tylne głośniki (z brązowej kostki - mowa o oryginalnym radiu), a concert, symphony czy navi+ tego nie ma.

W avancie wzmacniacz jest razem z subem w jednej obudowie. W sedanie wzmak jest oddzielnie, ale w każdym bądź razie jak się kupuje bose na wymianę to przecież w komplecie ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.