Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zatrzaśnięte kluczyki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sobotę zapłaciłem 100 zł. za otworzenie swojego samochodu. Otworzyłem go ja zawsze rzuciłem kluczyki na siedzenie i trzasnąłem dzwiami (kierowcy). Po chwili zamknął się. Ten co otwierał zdiagnozował czujnik w zamku kierowcy bo światełko na podłogę też przestało świecić. Jednorazowo tak się zawiesił, później już wszystko działało i teraz nadal działa. Co to za czujnik i czy trzeba go wymienić w komplecie z zamkiem czy tylko jego? Teraz jest znów ok i nie zamyka mi samochodu. Nie pokazuje błędu na fisie. Samochód to c5.

P.S. Wieczorem doczytałem, że w AC mam otwieranie zamkniętego samochodu :). Jest jakiś sposób na otworzenie zamkniętego audi?

Opublikowano
W sobotę zapłaciłem 100 zł. za otworzenie swojego samochodu. Otworzyłem go ja zawsze rzuciłem kluczyki na siedzenie i trzasnąłem dzwiami (kierowcy). Po chwili zamknął się. Ten co otwierał zdiagnozował czujnik w zamku kierowcy bo światełko na podłogę też przestało świecić. Jednorazowo tak się zawiesił, później już wszystko działało i teraz nadal działa. Co to za czujnik i czy trzeba go wymienić w komplecie z zamkiem czy tylko jego? Teraz jest znów ok i nie zamyka mi samochodu. Nie pokazuje błędu na fisie. Samochód to c5.

P.S. Wieczorem doczytałem, że w AC mam otwieranie zamkniętego samochodu :). Jest jakiś sposób na otworzenie zamkniętego audi?

są specjalne narzędzie co otwierają nie niszczą zamka
Opublikowano

Jak kluczyki leżały na siedzeniu to najlepiej poduszka powietrzna w drzwi (ewentualnie kliny - byle nie uszkodzić lakieru) i drutem wyciągnąć kluczyki (lub nacisnąć przycisk otwierania auta)

Opublikowano
  • Autor

Ten fachowiec co otwierał to już przez telefon wypytał jakie auto i przywiózł ze sobą coś jak nasze kluczyki tylko bez scyzoryka, sam grot. Włożył i otworzył. Zajęło mu to minutę. Ma certyfikat wydany przez policję i na początku poprosił o dokumenty, czy na pewno otwiera moje auto.

Opublikowano

Lekko odginasz drzwi i zakrzywionym drutkiem z oczkiem celujesz na klamke i pociągasz. Ja tak u siebie otwierałem bo zrobiło mi się to samo co Tobie ;)

Opublikowano
Lekko odginasz drzwi i zakrzywionym drutkiem z oczkiem celujesz na klamke i pociągasz. Ja tak u siebie otwierałem bo zrobiło mi się to samo co Tobie ;)

W nowszych modelach tak się nie da.

Opublikowano

wiem ale w starszych sie da :P

Opublikowano

dlatego nigdy nie zostawiam kluczyków w aucie, chyba ze mam otwarte okno. a co do otwarcia to najlepiej odgiąć ramkę i patykiem albo drutem wcisnac guzik od otwierania auta

Opublikowano
są specjalne narzędzie co otwierają nie niszczą zamka

mój fachowiec do otwierania vagów używa takiego

Opublikowano

spryciula :kox:

Opublikowano
dlatego nigdy nie zostawiam kluczyków w aucie, chyba ze mam otwarte okno. a co do otwarcia to najlepiej odgiąć ramkę i patykiem albo drutem wcisnac guzik od otwierania auta

zapomnij:wink:

jak ja sobie zrobiłem takie kuku (a mam tylko jeden jedyny klucz) to trafić w ten przycisk się nie dało, ciągnięcie za klamkę też nic. Na szczęście przyszedł dobry człowiek z małym ale mocnym magnesem i wtedy dopiero się udało wyciągnąć kluczyk:facepalm:

Opublikowano
dlatego nigdy nie zostawiam kluczyków w aucie, chyba ze mam otwarte okno. a co do otwarcia to najlepiej odgiąć ramkę i patykiem albo drutem wcisnac guzik od otwierania auta

zapomnij:wink:

jak ja sobie zrobiłem takie kuku (a mam tylko jeden jedyny klucz) to trafić w ten przycisk się nie dało, ciągnięcie za klamkę też nic. Na szczęście przyszedł dobry człowiek z małym ale mocnym magnesem i wtedy dopiero się udało wyciągnąć kluczyk:facepalm:

sam widzialem jak kuzyn w ten sposób otworzyl renault megane :wink: wiec metoda sprawdzona

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.