Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działają tylne oba światła wstecznego biegu


tomasm64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie, zniknęły mi tylne oba światła od wstecznego. Sprawdziłem żarówki - są OK, sprawdziłem bezpiecznik Nr 31 - jest OK. I dalej nie wiem co robić!? Może coś z MCE !? Ale co i dlaczego, tak samo z siebie!? Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, że może coś naruszyłem pod kierownicą (ostatnio tam grzebałem w przewodach)-jakiś przekaźnik np. wstecznego, czy coś podobnego? Czy pod kierownicą jest (jeśli w ogóle taki jest!?) i gdzie przekaźnik świateł cofania?


...po kilku godzinach "grzebaninki" elektryka w gęstwinie kabelków i sprawdzeniu w tę i z powrotem doszedł do wniosku, że prawdopodobnie wysiadło coś w MCE. OK. Kupię inny MCE i wstawię i zobaczymy wtedy czy to było to, czy nie. !?
Po zamianie Modułu Centralnej Elektryki na inny dalej bez zmian; jak nie było obydwu świateł wstecznych , tak nie ma ich dalej. d*pa nie elektryk (!?) Fidotp miał rację, że trzeba jeszcze raz dokładnie sprawdzić włącznik przy skrzyni biegów. I tu moje pytanie: w którym miejscu dokładnie on jest (skrzynia Multitronik) to sprawdzę sam, i czy można kupić inny -może jakiś numer znacie!? Proszę o pomoc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...