Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Debilizm nie zna granic.


samekgsx550

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano na spokojnym parkingu ktoś mi wypier..... szybę tylną i porysował 2 elementy.Boli bo szyba Ori audi 96r. więc ciśnienie jest. Pozostałe cztery inne auta na których się wyżył ,wyglądają jak konie po westernie.

W jednej audi a3 zdemolował cały bok kamieniem wielkości 3 cegieł. Honda Civic wygląda jak po dobrym crash teście. Policja zatrzymała gościa. Sprawa w toku.

Zeznanie złożyłem. Mam dostarczyć na komendę rachunki za naprawę i będą z kolesia ściągać.

I tutaj moje pytanie. Jak zdobyć dane tej osoby. Ponieważ policja nie chciała mi ich podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć dane tej osoby. Ponieważ policja nie chciała mi ich podać.

Teoretycznie nie powinni Ci ich podać (ODO.. bla bla bla..), a w praktyce zależy od policjanta.. spróbuj zagadać, że potrzebne do ubezpieczalni.. może akurat się uda.. jeśli miałeś AC to wcześniej czy później dane poznasz w procesie likwidacji szkody występując jako poszkodowany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego ubezpieczalnia? Przecież to człowiek, a nie auto dokonało zniszczeń.

Odbędzie się sprawa karna, w której sąd nakaże oskarżonemu naprawienie szkód.

Wtedy dostaniesz pełne dane w wyroku sądu, jako poszkodowany.

Jeśli ten osobnik nie naprawi szkody, zgłaszasz sprawę do komornika i ten go ściga.

To może, niestety, potrwać.

Jeśli ten człowiek się zreflektuje, to sam Cię znajdzie i naprawi szkodę.

Ma możliwość poddania się dobrowolnie karze, jeśli wykaże, że naprawił szkody, wtedy poprzez sąd albo policję Cię może odszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego ubezpieczalnia? Przecież to człowiek, a nie auto dokonało zniszczeń.

Jeśli miał AC to nie ma znaczenia w jaki sposób nastąpiła szkoda (czy w wyniku wandalizmu czy zdarzenia drogowego). A dane będą w protokole który dostanie w procesie likwidacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...