Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Granatowa A4 B5


adrianhoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oto mój zakup A4 B5 1.6 102km rocznik 2000.

ABS, Wspomaganie kierownicy, Centralny zamek, Klimatyzacja, 4 Poduszki powietrzne, Elektryczne szyby, Radio, Czujniki Parkowania, Alufelgi, Elektryczne lusterka, Immobilizer, Kontrola trakcji, Sportowe zawieszenie.

Do zrobienia : Przednie wachacze, wymiana silniczka od spryskiwaczy(najprawdopodobniej) i podłączenie czujników parkowania.

Co do rozrządu był wymieniany 10 tyś km temu w Niemczech więc chyba nie będę ruszał.

Dorzucam kilka fotek , co myślicie???

out.php?t=563650_audi-1.jpeg

out.php?t=563651_audi-2.jpeg

out.php?t=563652_audi-3.jpeg

out.php?t=563653_audi-4.jpeg

out.php?t=563654_audi-5.jpeg

out.php?t=563655_audi-6.jpeg

out.php?t=563657_audi-8.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka kolororek taki jak mojej :decayed: szkoda tylko, że silniczek troszkę słaby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek fakt nie najmocniejszy , szukałem diesla ale tak wytrzepane wszystkie co spotkałem były, więc trafiła się benzynka w dobrym stanie :))ps. silniczek można podkręcić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego raczej nie podkręcisz :wink:

Oj tam zaraz nie podkręcisz Chip Tuning Audi A4 B5 1.6 75kW 102KM :decayed:

Jak sam widzisz nie ma to najmniejszego sensu. Nie wspominam nawet o wynalazkach typu strumienica, stożek itp

Tak to autko fajne, szkoda, że odpuściłeś szukanie diesla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanko, mam głośniki 2 z przodu i jeden z nich harczy i pytanko jak wygląda sprawa wymiany jakie to koszta??? nie chcę żadnej tuby itd może ktoś podesłać coś lepszego ?? cena max 200zł za 2 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori uzywany glosnik dorwiesz na forum za 25/30zl. Chyba, ze chcesz rezać pod 16tki z przodu to juz wiecej zabawy jest i koszta tez wieksze

Pomimo silnika, ladny egzemplarz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka :thumbup1:

Demon szybkości to on nie jest (wiem coś o tym:decayed:), ale w zupełności wystarcza do przemieszczania się z punktu A do B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

józek twojego nie da się nie poznać :wink: / auto już tak ładnie nie wygląda a mianowicie poszedł przedni wahacz, a co za tym poszło zmiana całego zawieszenia bo było zdecydowanie za twarde, auto wygląda z przodu jak monstertruck w porównaniu do tego co było :facepalm: tył został na sporcie ale i z czasem pewnie też zrobię normalne .

mam pytanko co do opon, a mianowicie mam założone 215/45/r17 i zastanawiam się nad kupnem zimówek i pytanko czy jest sens kupować na 3 sezony zimówki za 2000 tyś czy może lepiej kupić cały komplet opon letnich o wymiarach 225/45/17 ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...