Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kredki do lakieru i inne wynalazki


Furio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jakiś czas temu przytarłem trochę tylne nadkole mojej OOOO, ale jest to na tyle nieduże uszkodzenie, ze nie kalkuluje mi się lakierować dal tego zastanawiam się and zakupem jakiejs kredki do lakieru lun czegos innego. Pytam o opinie na temat takich specyfikó w i wogule jakie są jeszce patenty oprócz kredek.Czy takie rozwiązania coś dają czy to tylko pic na wodę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kredki to najlepiej sprawwdzają się w rękach dziecka jak maluje sobie domek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno (ok2 lata) można było kupić w niemczech farbki w sprayu z dokładnym kolorem nadwozia, dokupowałem wtedy do swojego golfa kolor LA1N.

Od tamtej pory nie interesowałem się tym ale powinny być w ciągłej sprzedaży.

Co do kredek to Hugo wyjaśnił to idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno (ok2 lata) można było kupić w niemczech farbki w sprayu z dokładnym kolorem nadwozia

Kurde przydalby mi sie taki spray.

Pewnie w salonie to kupowales :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kredkom mówimy nie - sam kiedyś próbowałem tego ustrojstwa na przerysowanym boku w Sierze. Farbki zmieszają tobie pod kolor auta w każdej mieszalni farb. Wpisz sobie w google Motip i nazwe swojego miasta - to bedziesz wiedział gdzie się udać. Pamiętaj, zeby do spraju z farbą dokupić spraj z klarem (lak. bezbarwny), żeby utwardzić lakier.

Ja właśnie czekam aż mi farba na aucie zaschnie bo tuszowałem dzisiaj odpryski po kamieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIOOLKO, no nie sadze, ze w lakierni potrafia dobrac lakier i sprzedac mi go jako spray.

Chyba, ze Cie zle zrozumialem. :razz:

Wiec nie wiem o czym Ty do mnie rozmawiasz. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie okolo rok temu dobralem lakier w sklepie z farbami po kolorze producenta VW LN5Y Windsorblaumetalic (wtedy mialem VW), zamowilem w spray'u i oczywiscie do tego klar. Takze bez problemu powinnienes dobrac, a w mieszalni napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIOOLKO, no nie sadze, ze w lakierni potrafia dobrac lakier i sprzedac mi go jako spray.

Chyba, ze Cie zle zrozumialem. :razz:

Wiec nie wiem o czym Ty do mnie rozmawiasz. :twisted:

Zrozumiałeś dobrze - jedź do mieszalni. Po numerze, który masz na naklejce w bagażniku dobiorą ci lakier i "zapakują" do puszki z gazem.

Jeżeli nie znajdą numeru z kodem lakieru wezmą urzadzonko pomiarowe i też dobiorą.

W ostateczności dobiora na oko skuteczność 80% ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kredkami to mozna dac dla jakiejs babki zeby sobie powieki czy co tam podmalowala bo nie ma co zabiuerac sie z tym do samochodu.Mialem kiedys z tym do czynienia i wiecej juz nie mam zamiaru.Lipai nic wiecej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki wielkie dzieki, nie wiedzialem, ze takie rzeczy robia.

Co do doboru i kodu to wiem co i jak bo juz dobieralem troche lakieru. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...