Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klimatyzacja nie działa a4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, czy ma ktoś namiary na speca który ogarnia temat klimatyzacji a4 b6 w okolicy kielc?

wyskakuje błąd czujnika klimatyzacji ale czujnik jest ok bo sprawdzony, klima dopiero co nabita, czynnika jest 500 g.

Opublikowano

a jak sprawdziles czujnik??? sprawdz przewody przy wtyczce czujnika , ostatnio na forum byl przypadek ze kolega przy podmiance czujnika oderwal przewod , a pozniej sie glowil co jest nie tak.

Opublikowano
  • Autor

czujnik był sprawdzany w drugim aucie i było ok

Opublikowano

Kupilem auto 2001 rok tak bylem zafascynowany skokiem z Opla Vectra 92 na audi a 4 b6 ze nie widziałem nic.Teraz okazuje sie ze nie działa klima .Próba szczelności wykazała ze uchodzi gaz .Wszystko zlane obficie i nie widać wycieku.Zostawiam auto u mechanika.Okazuje sie ze padło sprzegło w sprężarce i cos tam i wyciek przez sprężarkęka decyzja co robimy.Po regeneracji 750 zl a nowa chyba 1500 zl .Regenerowana +nabicie i robota razem 1050 zl .Na razie śmiga ale wakacje mam juz z głowy.Warsztat znajduje sie w Koscianie na Chłapowskiego Maciej Przybyła Polecam 609455146

Opublikowano

to sprawdź jeszcze bezpiecznik, chyba nr 6 w skrzynce.

Opublikowano

o którym czujniku mowa? Są dwa czujniki podobno. Sprężarka Ci działa?

Opublikowano
Kupilem auto 2001 rok tak bylem zafascynowany skokiem z Opla Vectra 92 na audi a 4 b6 ze nie widziałem nic.Teraz okazuje sie ze nie działa klima .Próba szczelności wykazała ze uchodzi gaz .Wszystko zlane obficie i nie widać wycieku.Zostawiam auto u mechanika.Okazuje sie ze padło sprzegło w sprężarce i cos tam i wyciek przez sprężarkęka decyzja co robimy.Po regeneracji 750 zl a nowa chyba 1500 zl .Regenerowana +nabicie i robota razem 1050 zl .Na razie śmiga ale wakacje mam juz z głowy.Warsztat znajduje sie w Koscianie na Chłapowskiego Maciej Przybyła Polecam 609455146

ile ?!?!

Nowe sprzęgło klimy to 300zł. Czynnik 160 z robocizną, osuszacz 100zł. Plus jakaś robocizna 50-100zł = 500-600zł wszystko

Opublikowano
  • Autor

wstępna diagonoza - bezpiecznik był przepalony plus sprężarka do wymiany ..... czekam narazie na info od mechanika, okazało się że komputer pokazywał błąd czujnika bo prąd niedochodził.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.